Jump to content
Niki_H

Чистачки за Хонда Джаз

Recommended Posts

Може ли някой да ми каже откъде да си купя задна чистачка за Хонда Джаз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,http://www.hondaoriginalparts.com/HPL/image_car_large/17SAA01/imge/B__1410.jpgако е това като на горната снимка мисля, че ще ти трябва само перце (попринцип на всякаде има, незнам за другите колеги, но от където и да взема дори от Valeo чистачка съм развалял за да си взема перото все не мие като хората ...)RUBBER, BLADE (350MM) - JAZZ / Year: 2002 Number Of Doors: 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех чифт предни чистачки от Елиткар: Бош -55лв, задни няма, след 30 мин ми се обадиха, че по рамата ми намерили само гума(перце) 25 лв, не знам за какво става въпрос. А задната ми е по-зле.Яко цапа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че задната е като на Сивик 5ген, щом са ти предложили само перо - рамото не се сваля, а само перото (гумената част, която минава по стъклото и го бърше или в по-лошият случай - замазва). Взимаш си перото, което са ти намерили, сваляш старото, слагаш новото и си готов. Другият вариянт е, ако не ти се дават толкова пари само за перо, да си вземеш някакво друго перо, което да режеш (в случай че е като на Сивика - около 25см), но дали и колко ще издържи, след като е рязано, преди да се разпадне не знам. Ако някой го е правил този номер да каже. Аз си взех няколко пера от една обща поръчка на части от САЩ, защото тук за Сивик 5ген няма никъде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам схемата трябва да стане всяка чистачка на 350 от първата бензиностанция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам схемата трябва да стане всяка чистачка на 350 от първата бензиностанция.

В смисъл-цялата чистачка, не само гумата/перото? Ще взема да я сваля и да проверя, наистина на предните механизма е от най-стандартните, наскоро сменях на голф плюс и малко се позатрудних, докато го уцеля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си на Bosch от някоя бензиностанция :P Моите са на година и чистят все още добре... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извинявате, ама 25 лева само за перо...В Кауфланд има само пера по 65см (тяхна марка) и цената е около 3 лева. Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един малко глупав въпрос. На чистачките тип банан могат ли да се сменят перата?Имам едни Шампион, но гумата е много износена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не - сменя се цялата чистачка ;) Реално и на предна чистачка - стандартна - сменяш цялата чистачка , а не само перото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...