Jump to content
hienata

проблем със civic 1.7cdti

Recommended Posts

здравеите колеги,до този момент не сам си имал работа със дизели,но след като сменихме на брат ми турбото колата запали без никакви проблеми поработи до нормална тем изгасихме колата след това запали отново няколко пробни кръгчета и я паркирахме пред нас. и от тук стана проблема,при следваштото палене колата работи около 1-2 секунди и гасне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли дизелджиии??---може би трябва да се закачи на комп си мисла аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че нещо някъде сте забравили да стегнете. Ако беше проблема в турбото тя щеше да е в авариен режим (т.е. би трябвало да работи на празен ход без проблеми, а не да гасне).Свети ли нещо на таблото - (макар, че щом гасне след две секунди те лампите нямат време да изгаснат)?За съжаление ако не откриете нещо хлабаво след свалянето и качването на новото турбо - ще ходите на комп.Защо сменяхте турбото и откъде взехте "новото"?

Редактирано от Jorko.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е стегнато и сабрано както трябва,още преди да започне да гасне светеше чека и подгряваштите,четох тук че го прави този номер от стоп машинката на педала за спирачките,имах изгорял бушон за стоповете и след смяната му започна да гасне:evil: а турбото колата беше ударена и радиаторът го натиснал и беше счупена студената час----правиха ми го вав софия пълно рециклиране 800лв[само топлата час си е моита]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сподели къде е бил проблема, когато го откриеш !!! Гледам в мобилето в Търново се продава една дизеларка на части - та ако е някой датчик .......(май само това ти остава), но само на компютър може би ще го хванат кой е.Успех

Редактирано от Jorko.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...