Jump to content

Recommended Posts

Привет колеги :) волана на въпросната е много лек, направо е супер чувствителен а това при по висока скорос си е опасно а и сега с това хлъзгаво време ... абе като цяло неприятно е за шофиране.За сезона баха купени нови гуми, та не е причината в някакви галоши примерно и незнам :)Въпроса ми е има ли някакви щибъри примерно или клапани на рейката за регулиране твърдостта на волана и на какво може да се дължи :) Приамам всякакви мнение и идей ;)

Редактирано от meto'o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно имаш хидравлика колега :) със чисто нови зимни гуми волана олеква чувствително, няма страшно

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти сериозно ли, че има хидравлика :) То това да не е от вчера :) Щом питам значи има за какво да се притеснявам.

Редактирано от meto'o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам англичанка 1,4-90кончета,волана и е твърдичък,имам също и англичанка 1,8-170коня,в сравнение с 1,4-то при високи обороти,наистина предницата ми олеква но това е нещо нормално според мен при по мощния двигател,относно твоя проблем незнам какво да те посъветвам :),отскоро ли е така?

Редактирано от speed1981

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами още лятото си беше такава, но сега с по тесните зимни гуми и хлъзгавите повърхностти на придвожване става неприятно за каране :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди на регулаж на предницата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах го преди да пусна темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...