Jump to content
pumata_dp

Възможно ли е:трудно въртене на гуми?

Recommended Posts

Възможно ли е от пренатягане на болтовете,в последствие гимите да се въртят леко затруднено????Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Ако си дърпал ръчната в тоя студ може да е замръзнала. От пренатягане можеш да скъсаш някоя шпилка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е от ръчната щото здраво я бях дръпнал ама нямаше как иначеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не знам дали знаеш но едно от първите правила за зимното шофиране е - паркинг спирачка НЕ СЕ използва. Айде ако си с дискове отзад, иди-дойди ще се поразшават след 15-20км, ама барабаните са опасна работа като замръзне феродото за тоя чугуний. :)Моята зимува на паркинга, преди няколко дни като я припалвах установих че и съединителя ми е замръзнал. !!! Дано като се качат температурите се отпецне че не знам как ще я мъча. :lol: Карай си спокойно и ще се поразмърда, ако е замръзнала до такава степен че да ти се привлачват гумите - завлечи се до някой сух и безопасен участък и я позасили с малко по-височка скорост. Има малка вероятност да ти попрегреят накладките, но иначе не виждам как. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...