Jump to content
lazarov

OBD куплунг на хонда лого

Recommended Posts

Здравейте,от няколко години не съм имал проблеми все пак нали е хонда,но сега има светна ми лампа оранжева лампа с нарисуван двигател отидох на диагностика обаче майстора не можа да намери OBD куплунга и не свърши работа .Бих те ли ми помогнали като ми кажете къде да го намеря или ако е махнат (майстора каза че може да е махнат)какво да правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

над педалите или до жабката от страната на вратата ............. гледаите по на вътре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

над педалите или до жабката от страната на вратата ............. гледаите по на вътре

Майстора гледа навсякъде където си писал с най-голямо внимание около 30 минути търси и нищо предположи че може да са изрязани кабелите по някакъв повод.От тук нататък какво да правя ?Той ми предложи два варианта да потърся някъде кабелите за OBD куплунга или да намеря схема на компютъра аз ще търся кабелите но схема ???? не знам откъде а и за хонда лого няма почти нищо в нета моля за вашата помощ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледаите пак ............там е http://www.honda-tech.com/showthread.php?t=2157362 ако никога не е пипано имат пластмасови купунги на самите дата букси ........както в снимката бели пластмасови или зелени гумени........провери и зад пластмасата до врата и от 2-те страни или зад средното барче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам Хонда от една година и постоянно и свети тази лампа/така я купих/, маисторите казаха ,че това е ланда сонда и само повишава разхода на гориво.До сега не съм имала проблеми за това.Мисля ,че буксата беше в дясно под жабката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...