Jump to content
mom4i74

Изчезна плюса на запалката и музиката

Recommended Posts

Привет колеги. След смяната на скоростите изчезна плюса на заплаката и плюса на музиката. Те са 2 плюса за музиката. Единия е постоянен и е за памета и си го има. Няма го другия който е през контакт. Някаква врьзка имат ли запалката и музиката? Всички бушони са здрави .

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих и бушоните в двигателния отсег и тия в купето до краката на шофьорското място. Всички са здрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага давам идея, касетофона го връзваш за постоянния плюс, отказваш цигарите и си решаваш проблема с запалката :) Ти коя кутия при двигателя провери тая от ляво до бомбето ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая от дясно проверих от страната на пасажера в двигателния отсег . И тая от ляво вьтре в купето. Цигарите нещо не ми се одава да ги откажа а запалката си ми трябва за телефоните и радара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакво реле което отговаря за консуматорите на полуконтакт? Искам да си вьзтановя оригиналните вериги а не да пускам нови кабели и да го побьлгарявам вьпреки че така ще е най лесно.

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ТУК има менюал за 4 ген . Последния файл в архива е ел-схемата. Не съм си играл с 5 ген , но не мисля че ще е по-различно.Мисля че ще ти даде отговор на повечето въпроси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега kytila :angry: Ще тьрся вьпросното реле от схемата през което минва + на запалката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен. Пропуснал сьм един бушон който седи самичьк над двете редици с бушони (вьтре в купето). Пише на него АСС . Това е общото между музиката и запалката. Пьрвия пьт сьм го пропуснал като ги проверявах. Мерси на всички отзовали се:wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледай хубаво тиа бушони момчи:wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...