Jump to content
REDPOWER

Бутални болтове

Recommended Posts

Колеги нека някой от вас да каже как най лесно и безопасно се вадят буталните болтове в домашни условия.Знам,че става с нагряване но как точно при условие,че нямам хидр.преса под ръка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради,не се нагряват.Нагряват се само биелите при вкарването им.Има едно като скоба с винт отстрани за вадене на болтове.Аз съм ползвал такова много е удобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради,не се нагряват.Нагряват се само биелите при вкарването им.Има едно като скоба с винт отстрани за вадене на болтове.Аз съм ползвал такова много е удобно.

Пепи мерси за отговора,но за съжаление нямам такова под ръка.Идеята е да стане възможно най бързо и лесно без проблеми в домашни условия.Неможе никой от вас да не е правил тая процедура.Други предложения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо, в домашни условия малко не си е работа.Не за друго ами употребата на чук за подобни цели не е правилния вариант.По-добре вземи една такава скоба за която Пешо ти е обяснил. С нея става лесно и бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако не са афтермаркет болтове с зегерки , ти препоръчвам да ги занесеш да ти ги избият . Има начини с чук и дорник но е опасно защото може да нараниш буталото . Набиването е лесно , избиването е трудно.... Мисля че не си заслужава да нараниш буталото заради 20-30 лева (избиване и набиване) - за справка тук вземат по лечве на избиване/набиване.П.С Или скобата която визират колегите отгоре - ест ако има от къде да вземеш ...

Редактирано от GeFi's Garage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...