Jump to content
cr1cke7

Вода в купето помощ

Recommended Posts

Здравейте колеги.Карам хонда прелюд 94г.След снощните валежи видях че зад щофиорската седалка имаще капчици на задната седалка зад шофиорската.видях от къде капи но не мога да разбера каква е причината и защо влиза вода.намира се точно на тавана има една черна пласмаса която не можах да разбера как се сваля.посредата има една тапачка и това е всичко.тази пластмаса стига до задният прозорец и е точно над задните седалки.теча идва където свършва пластмасата до задното странично прозорче.моля за помощ.

Редактирано от cr1cke7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега явно ти влиза от предния или задния прозорец водата . Трябва да махнеш лайсните на предния и задния прозорец и да замажеш добре с силикон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи свалих кората която е на тавана и имаше вода точно посредата над жабката мисля си че е от задната пръскалка или от уплатнението на задното стъкло.утре на светло ще огледам добре каде има вода.а уплатнението някой може ли да ми помогне как се свалят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е задръстен дренажа на шибидаха, може от там да прелива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сас сигорност е запушен дренажа на люка,или задна праскалка по добре не пипай оплатненията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен течеше от пръскалката за задното стъкло, която смених и вече не тече. Когато завали опипай с пръст от вътрешната страна на пръскалката. Ако е сухо около нея най-вероятно е дренажа на шибидаха. За информация пръскалката с уплътнението струва 27 лв. в Бултрако. Поне за толкова ми е споменът. Да тече от някой от прозорците ми звучи почти невъзможно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега с Прелд имаше същият проблем след дъжд ,но при него около предното стъкло имаше гнилочи.След като ги закърпи проблема изчезна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи не мисля че е от дранажа.като свалих кората от тавана точно там кадето е задната пръскалка щипката на кората беше ръждясала.другите нямаше ръжда по тях.но не капи посредата а в лявата страна кадето започва другата кора.там не виждам от каде може да протече.дали е възможно от пръскалката да се стича и да капи вода в края.точно около пръскалката стой влажно отвътре и стига до страничният прозорец.

Редактирано от cr1cke7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...