Jump to content
Лъчо 76

Сервиз за хонда

Recommended Posts

Здравеите колеги от скоро съм собственик на хонда ЦРВ,имам проблем с клапаните .Даите съвет къде могат да ми помогнат ,от Хасково съм но в Пловдив или Ст.загора мога да ида съшто.Имате ли някви впечатления от БУЛАРТКО в Пловдив и Ст.Загора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги от скоро съм собственик на хонда ЦРВ,имам проблем с клапаните .Даите съвет къде могат да ми помогнат ,от Хасково съм но в Пловдив или Ст.загора мога да ида съшто.Имате ли някви впечатления от БУЛАРТКО в Пловдив и Ст.Загора.

Колега имай предвид че в бултрако-Пловдив искат да оставиш колата да престои една нощ,ако ще и регулират клапаните.Цената за реглаж за моята хонда беше 70 лв защото имам ГИ, иначе е 50лв.Моите впечатления от бултрако са добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че не ми дават инфо ако е така става сложно :D нема къде да спим.......а с автобуса само нагоре надолу.Штото направих запитване по меила но ми казват че трябва да ида на място .Благодаря колега за инфото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реглаж на клапани се прави само НА СТУДЕН ДВИГАТЕЛ.Става и за ден ако е студено и дв. истине за 4ч. Така в сервиза на ХОНДА ми ги оправиха. .

Редактирано от adolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...