Jump to content
paRADOx

Месечна среща - София

Recommended Posts

Мдаа - срещата се получи доста добре :worthy: Разходихме машините, макар и да бяха мръснички някои от тях :worthy::worthy: Чуха се Втеци, видяхме се с доста приятели и така! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 5 прелиуда 4ген. и моя беше най-мръсен. :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:п.п. Даите снимки видях един колега с професионален фотоапарат да снима надали е бил репортер :worthy: (снима и моита кола отделно :worthy: )

Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки от срещата.http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6598&AlbumId=137365

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за снимките ! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мадамата с яриса си спечели прелюд :) такава ни беше уговорката :)

Да поздравиш мацката и да я поканиш на другата ни среща.Жените внасят топлина в студените ни Хонда сбирки :evil: :evil: :evil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 5 прелиуда 4ген. и моя беше най-мръсен. :D:):evil: :evil:п.п. Даите снимки видях един колега с професионален фотоапарат да снима надали е бил репортер :) (снима и моита кола отделно :evil: )

Бъркаш се пич, моя беше най-мръсен, но малко стоях. За да не се чудиш, аз бях с врачанския черен прелюд,дето си тръгна доста рано. Но обещавам следващия път да се задържа по-дълго. :-)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 5 прелиуда 4ген. и моя беше най-мръсен. ;):D:evil: :evil:п.п. Даите снимки видях един колега с професионален фотоапарат да снима надали е бил репортер :) (снима и моита кола отделно :evil: )

Бъркаш се пич, моя беше най-мръсен, но малко стоях. За да не се чудиш, аз бях с врачанския черен прелюд,дето си тръгна доста рано. Но обещавам следващия път да се задържа по-дълго. :-)))
Е значи аз веднага след теб съм тръгнал с белия прелиуд,щото измръзнах лятото ще седя повече.п.п. Твоя може и да е бил по-мръсен ама моя кат е бял и повече си личи :) Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш се пич, моя беше най-мръсен, но малко стоях. За да не се чудиш, аз бях с врачанския черен прелюд,дето си тръгна доста рано. Но обещавам следващия път да се задържа по-дълго. :-)))

Ааа баце, тва ти ли си бил, а ние от врачанската подгрупа се чудехме що не сме те виждали във Враца! Се забравяме, че ВР номерата са за цела северозападна! :evil: П.П. Прелюдеца ти е готин! :evil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа баце, тва ти ли си бил, а ние от врачанската подгрупа се чудехме що не сме те виждали във Враца! Се забравяме, че ВР номерата са за цела северозападна! :evil: П.П. Прелюдеца ти е готин! :evil: Мерси много аз го купих сега на 8 и бях за пръв път на автосъбор въобще и бях нов и само слушах другите кво си говорят. :)Не можах да се интргрирам в някоя група по обсъждане ,ама кат ми е студено и ставам летаргичен.Лятото :evil:

Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа баце, тва ти ли си бил, а ние от врачанската подгрупа се чудехме що не сме те виждали във Враца! Се забравяме, че ВР номерата са за цела северозападна! :( П.П. Прелюдеца ти е готин! ;) Мерси много аз го купих сега на 8 и бях за пръв път на автосъбор въобще и бях нов и само слушах другите кво си говорят. :DНе можах да се интргрирам в някоя група по обсъждане ,ама кат ми е студено и ставам летаргичен.Лятото :lol:

Аз бех бацовото, но още не ми е готова колата за изложения, нооо и това ще стане, ако разбира се не ми го вземе щерката. ;-):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...