Jump to content
pumata_dp

Регулиране на Coilover?

Recommended Posts

Здр Колеги искам да попитам след монтажа на Coilover,КАК се регулира височината??? Само с вдигане на крик на колата ли? ...или...???

Благодаря педварителноПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре и мене ме интересува как става, обясни поне като си разбрал.Много неколегиално е да питаш, после да разбереш и да не споделиш с нас, не е коректно това колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да ги регулираш дори и без да ги вдигаш на КрикПубликувано изображениеhttp://www.youtube.c...h?v=-1e85NOrZks явно сам като си търсиш информацията е по-добре:)Публикувано изображение иначе на думи всички са Разбирачи:ph34r:

Редактирано от pumata_dp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що реши че пускаш темата в 12:00 и някой трябва да ти отговори в 12:01 ?? :worthy::lol: п.п. Мне, как ще я вдигаш на крик ? Я виж какво е хубаво да се мъчиш :):D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вдигната на крик кола ще е по-лесно май , а ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигаш я на крик, махаш гумата, вземаш ключовете и въртиш, ако имаш късмет няма да се счупят /ключовете, както при мен/. За по-сигурно и удобно сваляш амортесьора, слагаш го на менгемето и може да пробваш с тръбен ключ, след като счупиш ключовете за койловърите, както направихме с мойте.

Редактирано от Mirchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вдигната на крик кола ще е по-лесно май , а ?

И в канала става.Винаги ми е било интересно как се регулира на еднаква височина лявата и дясната пружина, ама отверката си каза думата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше , че като е вдигната колата се е отпуснала пружината и по-лесно се въртят гайките.Така е по-малка вероятността да се счупят ключовете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си ги въртял, чупенето е задължително :worthy: счупих ключ самоделка закален, алуминиевите, които дават с евтините койловъри нямат шанс ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...