Jump to content
TEHKO

не пали сивика..

Recommended Posts

хонда сивик д15б2 като врътна ключа все едно няма никой закачен на стартера върти като миксер много специфичен звук ако въртя малко повечко пали едва едва .. като запали 1път после пали без проблем но престои ли 1нощ ... същото как да проверя за износени четки на стартера ? или проблема е някъде по трасето.. :worthy: има си силен ток колата бензин има и всички други небивалици които може да ме питате :worthy: не е на газ на бензин си е само

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл ? В стартера ли ти е проблема или искаш да кажеш че върти много леко мотора , все едно са изкарани свещите и са свалени и ремъците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сигурен ли си, че ти е силен тока? При мен същите симптоми се оказаха избочен акумулатор. Ако запалиш стуринта и след това пробваш отново следобед, прави ли ти проблеми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както каза колегата все едно всичко е разкачено и върти ли върти :rolleyes: не е скъсан ангренаж :honda: всичко си е закачено а за тока съм 100% сигурен че не е от него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както каза колегата все едно всичко е разкачено и върти ли върти :rolleyes: не е скъсан ангренаж :honda: всичко си е закачено а за тока съм 100% сигурен че не е от него

Да, така и предполагах. `Натегнати` клапани колега. Отиди си ги регулирай и ще палиш на четвърт през прозореца- 0.20 мм- 0.25 мм са при теб . С абсолютно същият проблем се борих 1 год. с едва Витара 1.6 16v. Не ти се вярва -нали ? И аз не вярвах тогава. Редактирано от bleid 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и все пак значи през майстор трябва да се мине да види четките на стартера защото съм 90% сигурен че е от там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...