Jump to content
J's Racing BB8

Трябва ли да духа двигателя при отворена капачка.

Recommended Posts

Здравейте колеги.От известно време гледам и чувам разни работи че при работещ двигател,когато се отвори капачката за маслото (или от щеката) не тябвало да духа.Според мен е нормално да духа,пробвъл съм на няколко коли и на всички духа!Ето един цитат от темата "какво да гледаме при покупка на автомобил""Отвийте капачката на маслото при работещ двигател, от там не трябва да духа!!!!:)!Това е много важно:P!!Ако духа бягайте далеч от такъв двигател."Скорошна случка-Идват да оглеждат колата на едно приятелче (Мицубиши лансър 93г)отварят капака и първата им работа беше да проверят точно това.Отваря и вижда,че духа.Завърта един телефон и му казват че колата била за сегменти.Масло не гори мощност си има.А другия се обажда-тя мойта Алфа не духа ама гори масло??? :P Та има ли някаква истина в цялата тази работа.Чак да "бягаме" от такива двигатели,звучи някакси пресилено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тва и аз се чудех,ако има някои знаещ да каже? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тва и аз се чудех,ако има някои знаещ да каже? !!!

http://forums.hondabg.com/index.php?app=core&module=search&search_in=forums ,питайте за картерна вентилаци ,и разни други неща ,капачка на маслото .Нормално е да духа .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...