Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,Да питам дали някой го е правил.Имам Акорд купе 94г. F20B3 (няма да ви обяснявам колко железна колата е това хората които имат такава знаят :) ) и искам да си сложа Cruise control. Има модели (по - нови от моя) с темпомат и затова се чудя дали и аз не мога да сложа на моята красавица. Cruise control-а си е много "блага работа", а се очертава да пътувам повечко през тази година и искам да си направя пътуването още по - приятно.Ако някои го е правил вече моля да сподели, а ако никои не го е правил поне кажете какво мислите?Весел ден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума на Offroad bg има подробна тема с картинки за Хонда CRV. Съжалявам, че не мога да го отворя на покета, за да ти пратя линк. Довечера.п.п.Заглавието там е за Темпомат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да я намеря.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=106670п.п.И аз бях решил да слагам, но тук в ЮК е незаконно. Става но трябва да е оригиналното за колата, иначе ... лошо ми се пише на първия ГТП.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да я намеря.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=106670п.п.И аз бях решил да слагам, но тук в ЮК е незаконно. Става но трябва да е оригиналното за колата, иначе ... лошо ми се пише на първия ГТП.

Благодаря ти за информацията много полезна ми беше!Успех и имам да черпя една бира когато се видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета много полезна тема. Модераторите могат да е сложат там кадето и е мястото за да не се загуби в пространството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирата е за колегите от Offroad bg. Аз работя без комисионна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...