Jump to content
addicted2drift

Honda Civic - playtime

Recommended Posts

бях пуснал сайта http://zamunda.net/details.php?id=100695&hit=1някой ако знае как може да се отключи всичко да казва че само 3 коли не ми се кара:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

 

Малко снимчици от http://zamunda.net/details.php?id=188419 това е мод на GTA San Andreas имате си километраж който сивика превърта ;)....има само 3 различни вида сивик 5 ген. ,Acura Nsx и Honda NSX RR ,Honda S2000 и 6000 вида баварци ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще се тегли GTA SA изглежда доста добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Underground 2 има доста Хонди които може да се сложат заменяйки други коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите играещи LFS/rFactor - не се мъчете с клавиатура, истината е във волана, но пък има и компромисен вариант - МИШКА. LFS си има вградено управление чрез мишка и мога да ви кажа, че съм адски доволен от него. За рФактор нещатата стоят по-сложно. Понеже съм фен и на двата симулатора, реших да подкарам рФактор с мишка и успях ;) Ето как става номера: теглите си симулатор на джойстик PPJoy (гугъл -> PPJoy download). Та с това нещо симулирате джойстик с мишката. След това остава само да си ремап-нете контролите в играта и :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко темата, с цел да се включат хората, които играят GTA San Andras mod. ;) Мода е изключително забавен. Зарибих се да търся най-бързото превозно средство. В началото реших, че това е Вейрона, на който превърта стрелката до определена степен. После покарах Форд ГТ и той май стигна до 0км/час.После се натъкнах на един голям самосвал на който пише 'DUDE', но няма достатъчно дълга писта за да го изпъна него. :) Накрая реших да тествам трактора и чудо, стигнах до 420+км/час и пистата свърши :bg: Та ако случайно има хора, които да я играят, ще се радвам да споделят интересни неща, които са открили. :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една prdoject torque. В нея има ЕГ, но за да се купи трябват разни точки, които се печелят от ивенти или се плаща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази игра дето казваш Project Torque, само искам да кажа, че можеш да си направиш VTI-ката и да я караш даже в тест мод, и лично за мен това е най добрата игра много реален звук, и интериор/детайли на колите, въобще много добре направена, жалко че не покривам изискванията да я играя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те я направиха само за щатите сега. Може през разни проксита да се влиза, но на мен вече не ми се занимава.Играта е много реална и си заслужава, обаче в един момент писва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а знаетели някоя игра с ЦРХ или Прелюд, защото много игри има сивици, дайте нещо по различно..... аз лично си спомням една игра тест драйв в играта има црх:dry::ph34r:;):ph34r::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...