Jump to content

Recommended Posts

Попрочетох тук там из форуми, колегите много ги хвалят, да не повярваш чак като ги сложат усещат разлика и във вървенето и в работата на мотора. Верно ся скъпи са ама пък купуваш и забравя 100 000 за свещи, а ако е вярно и техническото описание че заради по хубавата искра пестели процент гориво и давали процент мощност хептен са на далавера :P И понеже ви знам че повечето сте Рацери и сигурно ползвате такива да вземе да си кажете мнението :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си чел моита тема :P .http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=53022

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с Дензо иридиум но невижам някаква разлика Слави. Разхода и вьрвенето си е сьщото според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за линковете и мненията, съвсем скоро ще знам какъв е резултата от тях благодарение на колегата user които беше така добър и услужлив да ми изпрати неговите стари такива свещи които да кача за проба, за което искам и тук да изкажа искрените си и големи благодарности за жеста които направи към мен.ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ КОЛЕГА USER ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложих свещите, малко им пречуках електродите щото за 50 х.км. са се поизносили от 1.1 бяха към 1.3мм но въпреки че живота им е изтекал пак има разлика в мотора :D заработи много по тихо и спокоино, за това съм сигурен, за това дали върви повече немога да преценя ако кажа нещо ще е просто от внушение. Но мисля че определено си струват парите да си купя едни нови такива, ще покарам тези известно да се докажат и при първа възможност ще ги сменя с нови същите . Още веднъж благодаря на колегата user жеста :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...