Jump to content
Denz

Грешка Сивик D15Z1

Recommended Posts

Ами, в заглавието се съдържа главното - Светна чека, Сивик д15з1, и след прилагането на професионална диагностицична техника с кламер се установи грешка 41 ( 4 дълги и едно късо светване). Та, ако може някой да спомогне с що е това грешка 41 и що търси из колите ни?Благодаря Ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прилагането на професионална диагностицична техника с кламер

:P:) Казано с думи: ламбда сонда. Казано с цифри ~500 лв. Макар че май из интернет се намират и за по-малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прилагането на професионална диагностицична техника с кламер

:D:P Казано с думи: ламбда сонда. Казано с цифри ~500 лв. Макар че май из интернет се намират и за по-малко.
Благодаря за бързия и успокояващ отговор :):P Честно да си призная, и тоя разход не ме бърка никак, достатъчно приличен е, така че ламбдата ми е през центъра :P Пък и биваше по празниците да има някоя светлинка и по таблото, за украса : :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako скоро си взел колата, покарай така може и да се оправи. Ако ли не значи й е дошло времето. Някой (не помня кой) си караше така и каза че разлика в разхода почти няма. Принципно обаче може да ти се появи леко глъхнене като подаваш лекичко газ, ама не е задължително :P Цената е такава, защото е 5 жилна широколентова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо сори че пиша на латиница грешка 41 не е ламбда сонда аз имам същата кола с д15з1 мотор и имам грешка 48 която е "главен кислороден сенсор" иди на друга диагностика аз ходих в 3 сервиза за да съм обеден напълно и да знаеш кодовете на д15б2 не съвпадат с д15з1 търси точно за твоя мотор

Редактирано от войводата/cls
Редактирано � http://subs.sab.bz/?act=lat2cyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са грешките за твоя мотор:41 - Oxygen sensor heater - circuit malfunction43 - Heated oxygen sensor (HO2S)/fuel supply system - circuit malfunction48 - Heated oxygen sensor (HO2S) - circuit malfunction

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грешка 41 не е ламбда сонда

Дали ? 41 (Primary oxygen sensor heater )си е баш сондата :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...