Jump to content
Т.Иванов

Въпрос относно огледала,

Recommended Posts

БЕСЕН СЪМ Колеги имам нужда от помощ.Купих си странични огледала които се водят универсални и днес се опитах да ги сложа на красавицата ми но не паснаха.Върнах се до магазина от който ги купих и попитах дали продават приставки за тия огледала и ми отговориха че дори не са чували за такива и сега нзм какво да правя.Обиколих още няколко магазина и отговора беше същия.Мислих да си поръчам от интернет такива приставки за хонда 6 ген като моята но незнам дали ще паснат на огледалата,а и не ми се рискува като не съм ги виждал.Какво да правя няма да откажа малко съвети??? :lol::P от Варна съм

Редактирано от Т.Иванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ние няма да откажем малко по-подробна информация колега, поне сложи малко снимки на това, което си купил. Сложи и линк към това, което си намерил. Дори и да хвърля боба, пак не съм сигурен, че ще мога да помогна.

Да не се чудиш и защо темата ти е прекръстена така, че да отговаря на съдържанието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайски боклуци, кфо искаш...виж ето тук при колегата -> bktuning.net там има за универсални огледала, ама ми се струват същите....И въпреки това не си написал кое точно не пасва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не пасва самата стойка защото на старите ми е по голяма а тази е по малка и като го наложа,дори не покрива уплатнението на вратата в всички краища остава голямо разстояние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант е да си направиш приставки сам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a в Варна някои незнае ли магазин в който продават такива приставки ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да питаш колегата за информация или за приставки ТУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...