Jump to content
krasimir_01

Д13б2 губи токове

Recommended Posts

Честито Рождество Христово, много здраве и късмет и милиони безпроблеми километри.Случая е следния преди около седмица баща ми изми колата и имаше проблем с инсталацията. Алармата не работеше нормално касетофона гаснеше, като пусна мигачи не работят или мигат все едно е изгоряла някоя крушка, а и като се пробвах да запаля чезнеше всичко. След това замерихме акомулатора и показа 12,04волта а при проба да запаля около 4волта, решихме че е от него нооо не заредих го за 1-2часа и колата запали от раз вечерта оставих акомулатора да се зарежда и сутринта запалих пак веднага. Реших да не е проблема в алармата или касетофона и ги откачих на другия ден без да зареждам си запалих отново нормално обаче след ден, два колата ми угасна в движение изгуби всички токове за момент и после се оправи тази сутрин пак същия номер както си седях на кръстовището и изчезнаха токовете върнах ключа и колата запали все едно нищо не е било.И въпроса ми е от какво може да е контактен ключ, мейн релето или нещо друго, за което не се сещам в момента?Благодаря предварително и весели празници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имах подобен проблем,колата палеше когато си поиска,в краина сметка се оказа от комутатора !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги при мен подобен проблем има.. Измих колата и после като запалих ми замириса на изгорял бакелит (угасих я жеднага и изчаках да поизсъхне) Паля - всичко точно, но после установих, че стрелката на оборотите и на километража падат рязко на 0 и после отново си работят. Така продължи около 40 мин каране на почивки естествено.След това край.. останах без скоростен и оборотен показател (датчика за горивото и температурата си работят) Също така като пусна касетофона и сам си спира, като превключа на дълги - светлината от лампата в купето намалява. Какво може да е - някой има ли представа. Благодаря предварително на всеки взел отношение относно проблемът ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...