Jump to content
Хонда_Сивик_Купе_1996

Пали за секунда и гасне като е студена, втория път пали

Recommended Posts

Здравейте, Имам нужда от съвет. Наскоро купих моята хонда – Сивик Купе 1996 1.6 литра Автоматик. Преди 10 дни направих пълен сервиз – масло, филтри и свещи. Колата е на 160 000 км но до 120 000 е правен сервиза в Хонда. Преди няколко дни беше -10 градуса и като се опитах да запаля, запали за 1 секунда и изгасна завъртях ключа повторно и запали без проблем. От тогава ми прави тоя проблем въпреки че температурите се нормализираха. Като е топла пали от първия път.Опитах да задържа ключа за по дълго като запалвам обаче пак гасне първия път . Не бих искал да ме остави на пътя и затова търся вашето мнение. Благодаря за обърнатото внимание

Редактирано от Хонда_Сивик_Купе_1996

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Себулба,Днес дадох на контакт изчаках малко и припомпах 4-5 пъти газта и запали без проблем. Ще паля така отсега нататък докато не ми направи отново номер ;) , но дано не ми .Весело посрещане на празниците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ште съм ти от помошт но и аз съм го чувал това с припомпването на заста преди да въртиш . А и сега си спомням преди башта ми имаше митсубиши и зимата винаги така го палеше без проблем.Но като дадеш контакт изчакаи помпата да спре и напомпи и тогава пробваи .УСПЕХ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мислех, че само при карбовете се прави така !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо и аз тва щях да питам ;) ко помпите бре добри хора :) тва да не е карбуратор ;) и да помпите все тая просто се отваря клапата на газта и нищо повече, нали не мислите че като помпите подавате гориво към цилиндрите :fun: Виж изчакването на помпата е друга бира ама помпенето ;).........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...