Jump to content
Guest greenwather

пружини за багажник

Recommended Posts

Guest greenwather

до скоро си мислех че спойлера ми бил тежак и за това едвам си отварям багажника а то било от скапаните пружини дето предишния собственик е махнал :cool: и сега издирвам таквоз чудо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

най-добрия варянт е чамова пръчка.ако не намериш на националната ще се погрижа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

най-добрия варянт е чамова пръчка.ако не намериш на националната ще се погрижа :cool:

<{POST_SNAPBACK}>

ми то аз сега съм с такава ама само ми тежи в багажника и за туй се движа по бавно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

най-добрия варянт е чамова пръчка.ако не намериш на националната ще се погрижа ;)

<{POST_SNAPBACK}>

ми то аз сега съм с такава ама само ми тежи в багажника и за туй се движа по бавно :D

<{POST_SNAPBACK}>

дай някакви размери на пружините ( не са ли чисти амортисьори бе ??? ) за да видим какво може да се измисли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

най-добрия варянт е чамова пръчка.ако не намериш на националната ще се погрижа ;)

<{POST_SNAPBACK}>

ми то аз сега съм с такава ама само ми тежи в багажника и за туй се движа по бавно ;)

<{POST_SNAPBACK}>

дай някакви размери на пружините ( не са ли чисти амортисьори бе ??? ) за да видим какво може да се измисли ;)

<{POST_SNAPBACK}>

бали го не разбирам а и не съм ги виждал никога така ,че незнам какво търся. май бате Жоро трябва да каже той нали има същата кола. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Виж на автоморгата в Дружба - там има обезкостен Сивик Седан.Може пък да ти излезне късметът. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

най-добрия варянт е чамова пръчка.ако не намериш на националната ще се погрижа :D

<{POST_SNAPBACK}>

ми то аз сега съм с такава ама само ми тежи в багажника и за туй се движа по бавно ;)

<{POST_SNAPBACK}>

дай някакви размери на пружините ( не са ли чисти амортисьори бе ??? ) за да видим какво може да се измисли ;)

<{POST_SNAPBACK}>

бали го не разбирам а и не съм ги виждал никога така ,че незнам какво търся. май бате Жоро трябва да каже той нали има същата кола. :hondarulez:

<{POST_SNAPBACK}>

е това са прожините, ако може така да се казват изобщо ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

мисля че с тез прожини не можеш да вдигнеш твоя 100кг/мов капак - никога ;) ,спасението ти е с хидравлични амортисьори от преден капак на някоя джипка :P:thumbs1:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

най-добрия варянт е чамова пръчка.ако не намериш на националната ще се погрижа :D

<{POST_SNAPBACK}>

ми то аз сега съм с такава ама само ми тежи в багажника и за туй се движа по бавно ;)

<{POST_SNAPBACK}>

дай някакви размери на пружините ( не са ли чисти амортисьори бе ??? ) за да видим какво може да се измисли ;)

<{POST_SNAPBACK}>

бали го не разбирам а и не съм ги виждал никога така ,че незнам какво търся. май бате Жоро трябва да каже той нали има същата кола. :hondarulez:

<{POST_SNAPBACK}>

е това са прожините, ако може така да се казват изобщо ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

мисля че с тез прожини не можеш да вдигнеш твоя 100кг/мов капак - никога ;) ,спасението ти е с хидравлични амортисьори от преден капак на някоя джипка :P:thumbs1:;)

<{POST_SNAPBACK}>

МНОГО СМЕШНО ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest viTec

не искам да усирам темата ама и аз имам проблем с вдигането на задния капак амортисиорите ми са заминали а тоя капак как тежи ........... 100 кила е :whistle: ако можете да помогнете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

не искам да усирам темата ама и аз имам проблем с вдигането на задния капак амортисиорите ми са заминали а тоя капак как тежи ........... 100 кила е  :hondarulez:

ако можете да помогнете

<{POST_SNAPBACK}>

при тебе бате е по лесно щото поне ще си смениш амортесъорите а аз трябва да ходя до Стамбплийски да си оправям нещата. :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...