Jump to content
doggy

Street force

Recommended Posts

Той и тука драскаше хубосника и тук май доста си поизпатиха.............БОЙ ЕБАНЕ И СРЪБСКА МУЗИКА за такива като негоп.п:А на теб Румба ти се чудя на акъла и наивноста :)

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Дидо,ако знаех че ще ям сопи,въобще нямаше да се хващам,ама пустия бюджет,пък досега не ми се беше и случвало,стори ми се разумен човек,ама явно кризата си казва думата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхахах още преди да започна предния си проект с турбо хондата, някой хора ми предложиха да му се обадя.... Обадих му се на пича и го попитах кво ше ми струва подготовката на мотора за турбо (имах купени бутала биели лагери, ремъци ролки съединител маховик) абе отваря и затваря мотора с чисто нови части и пича ми отговори 950 лв :blink::) :) Стори ми се адски неадекватна цифра като говорим за един основен ремонт, сигурно ако го бях попитал кво ше ми иска да постави и турбо кита с маслени магистрали и модификацийте по електрониките щеше да ми иска поне още 2000лв..... Е може да не съм бил толкова в час ама не ям доматите с колчетата ;) Всеки сам си оценя труда си щом го е оценил на толкова ок... Жив и здрав не е за моя джоб. Жалко за изпатилите хора, но пък познавам хора които са доволни от неговата работа.... Незнам с връзки ли трябва да си или с късмет за да оостанеш доволен и с някой лев във джоба....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той и тука драскаше хубосника и тук май доста си поизпатиха.............БОЙ ЕБАНЕ И СРЪБСКА МУЗИКА за такива като него

хмм мн ми е любопитно кои си е изпатил ааа да маи никои от този офорум освен добри познати и приятли друго нямам като изкючим Румбата ама не ми се хваща наново тая тема всеки си е прав за гледната точка

ХАхахах още преди да започна предния си проект с турбо хондата, някой хора ми предложиха да му се обадя.... Обадих му се на пича и го попитах кво ше ми струва подготовката на мотора за турбо (имах купени бутала биели лагери, ремъци ролки съединител маховик) абе отваря и затваря мотора с чисто нови части и пича ми отговори 950 лв :);):lol: Стори ми се адски неадекватна цифра като говорим за един основен ремонт, сигурно ако го бях попитал кво ше ми иска да постави и турбо кита с маслени магистрали и модификацийте по електрониките щеше да ми иска поне още 2000лв..... Е може да не съм бил толкова в час ама не ям доматите с колчетата :) Всеки сам си оценя труда си щом го е оценил на толкова ок... Жив и здрав не е за моя джоб. Жалко за изпатилите хора, но пък познавам хора които са доволни от неговата работа.... Незнам с връзки ли трябва да си или с късмет за да оостанеш доволен и с някой лев във джоба....

ми как да ти кажа при всички положения сваляне и качване на двг ти е 500 лв в почти всеки сервиз и отам се почва 450 лв за да ти раглобя мотора на сътавни части,да си игравя да мия всичко,да го ракаравам напред назад за хонинг,челосване,минаване на тунел,да ти нося вала напред назад ако се налага да се полира,да хвана да си играя да зглобявам мотора,да зацепвам агренажи и тн я са кажи колко зимат в един сервиз за смяна ангренаж 120 лв колко зимат в един сервиз за смяна гарнитура глава 200 лв тъй че комплекста цена от 950 лв е доста приемлива другото е аз имам перформънс сервиз не ..... баничарница за монтаж на турбо кит с маслена магистрала и всичко излиза 120 мотаж кулер 150 колектор даунпаип турбо 80 лв маслена линия+ сваляне дупчена на карер настроики на електроника за хондите работя само и единствено с емо 1net а за изпатили за съжаление има довони и недоволни мн ряко е доволен клиент да напише една дума,но недаи си боже да е недоволен почва да реве навсякаде,случвало ми се е да има недоволни да има хора които да си земат колата на платформа след престои не се обеснявам кои крив кои прав всеки допуска грешки примерно правил съм колите на :ripper,charlie,V-MAX,svetli,sadmind(на него няколко коли)на колегата CIVIK съм правил колектори и тн...да не говорим че има още поне 5-6 хонди които не са от форума или не им знам никовете някои да е пуснал тема ауу мн яко ми не разбира се.... Тва е българщина само когато трябва да преебеш някои пускаш тема или почваш да пишешотносно колегата доги незнам ка от 10 турбини в обявата няма един оплакал се и всички работят препрдават се идват при мои приятели и тна независимо че иписа 100 реда че съм измамник и незнам си кво а се случи че при него да има 2 турбини дет нестават ае за 1 вата ма тя е прекалено тежка оста тя незнам си кво.2 рата като му я пратих аз съм немърлив защото погледнах дали има луфт само и я пуснах несъм заглждал изобщо и кво за дето му била тежка остта и исках да му дам друго турбо и се занимвам с глупости ми ... в устата.Вместо да му кажа пич няма опция за връшане да си гледал...защото на абсолютно всеки клиент казвам гледаи мн хубао оглеждаи ако иска Румбата да отрече че съмму казал да оглежда мн хубаво дали му върши работа .. тва от мен надявам се да е изяснен въпроса и да не стават скандали аз смятам че съм прав Румбата смята че си е прав тука няма как да се разбере..поздрави: Киро Редактирано от street_force
  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, не се познаваме така че не приемай нещата лично. Имам няколко въпроса. Как си формираш цените за труд? Много странно ми се вижда изказването относно сваляне-качване на двг 500лв. и че другите сервизи взимали толкова. Това при каква часова ставка е, и колко часа ти отнемат тези две операции за да се оправдае тази цена? Поздрави

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, не се познаваме така че не приемай нещата лично. Имам няколко въпроса. Как си формираш цените за труд? Много странно ми се вижда изказването относно сваляне-качване на двг 500лв. и че другите сервизи взимали толкова. Това при каква часова ставка е, и колко часа ти отнемат тези две операции за да се оправдае тази цена? Поздрави

колега часовата справка е разтегливо понятие ако искам мога да го сваля за 6 часа мога да го сваля и за 30 зависи .. принципно в софия има приятели с серизи и под тази цена никой не се занимава изобщо .. примерно в криводол може и за 100 лв да я прави тая операция.....пс в хеед зимат около 70 лв на час за такава операцияаз си определям тази цена като количеството работа което трябва да се свърши
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро,просто се отказвам да пиша каквото и да е.ЕДната турбина стои в един сервиз за части евентуално,другата ми стои в гаража в един кашон понеже нищо не става от нея.Въобще не си прави труда да обясняваш в какво си прав.Повечето колеги от ВАрна видяха на какво мязат турбините ти-е как само аз съм недоволен бе да му .... майката?Сигурно си измислям.Че ме бодаха още 450лв. по джоба да си купя друга ли?Знаеш си сам че не си прав,стига си писал глупости и оправдания.Аз го преглътнах,всичко се връща един ден.Както ти казах халал да са ти парите.ЗА доста хора вече ти не си коректен търговец:dry:

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това street_force колко ще иска за зглобяване на двигател или монтаж на турбо кит си е лично негова работа,кое как си го е смятал дали на часове или на дни той си знае :D .Нормално е някой като не го устройва цената за дадена услуга или стока да не купува,но не е нормално след това да се храни по формите че му било скъпо без нищо да е купил :).Пазарувал съм от street_force и ми е вършил услуги,нямам абсолютно никакви оплаквания от него и за в бъдеще пак бих се възползвал от услугите му ;).

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това street_force колко ще иска за зглобяване на двигател или монтаж на турбо кит си е лично негова работа,кое как си го е смятал дали на часове или на дни той си знае :D .Нормално е някой като не го устройва цената за дадена услуга или стока да не купува,но не е нормално след това да се храни по формите че му било скъпо без нищо да е купил :).Пазарувал съм от street_force и ми е вършил услуги,нямам абсолютно никакви оплаквания от него и за в бъдеще пак бих се възползвал от услугите му ;).

Пич всички разбрахме че сте приятели,но това не значи че не е безгрешен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това street_force колко ще иска за зглобяване на двигател или монтаж на турбо кит си е лично негова работа,кое как си го е смятал дали на часове или на дни той си знае :D .Нормално е някой като не го устройва цената за дадена услуга или стока да не купува,но не е нормално след това да се храни по формите че му било скъпо без нищо да е купил :).Пазарувал съм от street_force и ми е вършил услуги,нямам абсолютно никакви оплаквания от него и за в бъдеще пак бих се възползвал от услугите му ;).Пич всички разбраха че си много доволен,но това не значи че не е безгрешен ;)Факта е налице че ми продаде счупени части и после не пожела да си ги вземе,да не говорим и за доставките които се наложи да платя,понеже се покри или че не си вдигаше телефона и му звънях от телефони на колеги,айде не ми се сеща пак.Може и да е най-точния,но за едни 250лв.се опозори сам.Айде със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ВНИМАВАЙТЕ с този "търговец":worthy: .Пиша след реален случай с познат без подробности.Той ако иска да пише.Аз съм бесен......:)

Редактирано от M&M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ВНИМАВАЙТЕ с този "търговец":worthy: .Пиша след реален случай с познат без подробности.Той ако иска да пише.Аз съм бесен......:)

 

колеги същото мога да кажа и аз за колегата около 3 ма човека дет са около мен за изпищяли ама ако решат ще пишат ...
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колеги ВНИМАВАЙТЕ с този "търговец":) .Пиша след реален случай с познат без подробности.Той ако иска да пише.Аз съм бесен......;)

 

колеги същото мога да кажа и аз за колегата около 3 ма човека дет са около мен за изпищяли ама ако решат ще пишат ...

 

Хах видя ли се какъв си?Така не се печели мой.Всеки е окъсал за пари,ама не прави измами.Сега освен негативи нищо друго не печелиш
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Колеги ВНИМАВАЙТЕ с този "търговец":) .Пиша след реален случай с познат без подробности.Той ако иска да пише.Аз съм бесен......;)

 

колеги същото мога да кажа и аз за колегата около 3 ма човека дет са около мен за изпищяли ама ако решат ще пишат ...

 

Хах видя ли се какъв си?Така не се печели мой.Всеки е окъсал за пари,ама не прави измами.Сега освен негативи нищо друго не печелиш

 

Румба брат ти имаш право да говориш каквото си искаш за мен имали сме зимане даване .. но колегата горе 1 во никога не е имал каквито и да е взаимотношения с мен пише и той разбрал недоразбрал за кво става дума а реално с неговия познат който е "недеволен" ахахахаха си е доволен човека даже си пишем по скайп обсъждаме бъдещи бизнес предложения просто не иска да пише в тази тема за да не се меша кадето не му е работа ....ссссссссссссссссссссс
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2 месеца подритвам турбото на догито в сервиза и най-накрая реших да го разглобя - ПО ГОЛЯМ БОКЛУК несъм виждал скоро! Като се почно от външния му вид - някой палячо се е тагвал отгоре с мафлекс, цялото е надрано. Някой майстор сръчко се е опитвал да му прави тунинг, да слага по голяма компресорна перка с размер на отвора по голям от оста, и е правена някаква втулка, за да може да се закрепи перката на оста толкова некадърно направена, че ако тази помия се сложи на кола, при първото даване на газ ще стане на парчета и всичко ше отиде в мотора да изпочупи и него! Тази турбина не става и вратата да си подпираш с нея, камоли пари да ти искат за нея :) . Поздрави на колегите тунингисти от София :)

Редактирано от Sa8o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с мен беше много точен и бърз ,взех сума неща от него и съм доволен от стоките които ми изпрати :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...