Jump to content
70nK@7@

Доста останали части от сивик 5 ген София

Recommended Posts

Колеги извинявам се за старата тема че я бях сбъркал...сега ще се опитам да направя списък на нещата който имам....както се досещате все нещо ще забравя ....ламарини нямам освен задния капак!!!Външни детаилиостанаха ми :5та врата запълнен номер 50лв 2та вътрешни стопа 15лв/бр 2та за 20стъклата от предните врати по 30лв (ако с вземат 2те 50)стъкло заден калник(панел) дясно 20лвпреден десен калник черен 40лв престилка,очиларка,фародържач и т,н. 60лв оригинална с парчета от рога съм я свалил2бр крила за 5та врата с и без 3ти стоп ...10/30лвлайсните около предния прозорец 20лв за 2тепраговете под колата дето вървят се подаряват пласмасови(само за софия)неща от двигателния отсегсъединител с маховил огледален диск феродо и лагер почти нов на 15-20к км 50лвдясна полуоска с карета 20лвбензинова помпа 30лвделко с кабелите 60лвперка с моторче за охлаждане на радиатора 20лвпомпи на съеинителя 10лв само горната на педаларезисторна кутия 15лвмаркучи всякакви по договарянеказанчето за чистачките с 2те помпи 30лвгърнета (30лв за всяко парче от колектора от края)60лв всичкостартер 30лвмоноинжекция само колектора и капака отгоре пробит за плочка...имам и плочка за газ всичко 20лвглава оборудвана 50картер 10маслена помпа 10демпфернба шайба 30капаците на ангренажа 15компютър 20лвфилтърна кутия 20лв комплектот купето вътре имамволан 10лвпласмасите около волана за чупещ волан 10лвпепелник преден 10лв с барчето и може би някой дреболии....ходова част преден мост магаре 20лвспирачна помпа със сервото 20лв...ако някой е на зор да звънка може и по добра цена да дам за неяимам и комплект за ел стъкла машинки болчета копчета интслация за 2те врати 100лвВсичко се намира в софия княжево0888-925-108

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА повдигнем малко темата

продадено

 

задно (крайно) гърне

делкото с кабелите

компютъра

Ако някой има интерес може и абсолютно всичко описано в темата + ако изчкочат още неща от мазето да му ги продам на доста добра цена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени са също така:лайсните около предния прозорецзаден десен вътрешен стоппомпата на съединителябензиновата помпастартераза горенаписаните неща се обаждайте директно на телефона,че нямам време да седя на компютъра!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И калника замина.....купувайте,че не останаха неща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продадени още:Полусоката съединител с маховик комплект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадено това , продадено онова.Ни що не се разбира така , по-добре пиши какво е останало :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се :wacko: то какво е останало:Външни детаилиостанаха ми :5та врата запълнен номер 50лвляв вътрешен стоп 10лвстъклата от предните врати по 30лв (ако с вземат 2те 50)стъкло заден калник(панел) дясно 20лв2бр крила за 5та врата с и без 3ти стоп ...10/30лвпраговете под колата дето вървят се подаряват пласмасови(само за софия)неща от двигателния отсегперка с моторче за охлаждане на радиатора 20лврезисторна кутия 15лвмаркучи всякакви по договарянеказанчето за чистачките с 2те помпи 30лвгърнета (30лв за всяко парче от колектора от края)50лв всичко без крайното гърнемоноинжекция само колектора и капака отгоре пробит за плочка...имам и плочка за газ всичко 20лвглава оборудвана 40демпфернба шайба 30капаците на ангренажа 15филтърна кутия 20лв комплектот купето вътре имамволан 10лвпласмасите около волана за чупещ волан 10лвпепелник преден 10лв с барчето и може би някой дреболии....ходова частпреден мост магаре 20лвспирачна помпа със сервото 20лв...ако някой е на зор да звънка може и по добра цена да дам за неяимам и комплект за ел стъкла машинки болчета копчета интслация за 2те врати 100лвВсичко се намира в софия княжево0888-925-108

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да повдигнем малко темата....всичко останало може да се договори за смешни пари:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...