Jump to content
Very Fast Coupe

Ламбда сонда - кой кабел е сигнала

Recommended Posts

Здравейте колеги,Карам Civic Coupe D15B7 двигател. Купих си ламбда монитор от старозагорската фирма, но когато тръгнах да го монтирам видях, че сондата ми е с 4 кабела, а не с три както очаквах. Може ли някой да ми каже кой кабел е сигнала. Имам два черни, един зелен и един бял. На единия черен, до колкото мерих е +12 волта.Предварително ви благодаря за отговорите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, после ще вържа уредчето и ще видим ефекта...П.П. а между другото за какво са другите три...педполагам, че две са за подгрявка, ама за третото и идея си нямам

Редактирано от Very Fast Coupe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WHITE: Signal WireGREEN: Signal Ground2 BLACK: Both black wires are the heater circuit wires.надявам се ,че ще ти свърши работа:lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как е.Стана ли работата колега.А тези които са с един кабел знае ли някои за какво е,че сменях на другата ми кола DAIHATSU CHARADE не беше хич евтина пак с един кабел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана. Сложих ламбда монитора. Карам на газ и тази джаджа е доста полезна, понеже при промени в температурата навън доста се променят и настройките на газовата. Онзи ден на студа си беше ОК сместа, а вчера когато температурите бяха доста по-високи веднага ми показа богата смес и завъртях малко кранчето. Много съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...