Jump to content
Sissko914

колеги прекъсва си когато си иска

Recommended Posts

здравейте голеги ето го и моят проблем може да има такава тема за което се извинявам но ето го и проблема колата си върви и когато си пожелае почва да работи на 3 цилиндара, свещи - добре са, кабели - добре са, капачка - добре е, намерих един зловещ тунинг в колата си на кутията на въздушния имаше три дупки явно да реве повече но аз я запуших. и се чудим и се маим от какво може да е ако някой може да ми помогне много ще съм благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извините колата е хонда сивик 95 англичанка 1,5 90 коня бензин vtec двигател d15z3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом гарантираш,че свещите кабелите и капачката са добре....провери дюзите....ама първо разбери кои цилиндър изчезва....за всеки случаи преди да разглобяваш каквото и да е смени свеща на проблемният цилиндър.

Редактирано от Evgeni_UK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ламда сонда или стъпково моторче може би....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята е така прекъсва когато си поиска но повече на ниски обороти смених кабели свещи и нищо ако разбереш нещо повече за проблема пиши поздрави:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте голеги проблема си го реших но беше временно като почна да прекъсва и форсаж до дупка и след няколко минути се оправи но докато се пребера и като я оставих на място и пак почна да си прекъсва и така като си прекъсва мисля че ми се отразява и на разхода днес забелязах и дупки преди предното гърне, може ли от тях да се получава нещо, вечче нз откакво може да е някой ако знае моля за помощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом кабелите и всещите са ти ок,капачката и тя,значи имаш едно решение-БОБИНА.Тъжно,но факт.С течение на времето се износва покритието и и в началото прекъсва само като поработи час-два и в режим"пълна газ" се оправя.После почва да прекъсва по-често и накрая някой те дърпа или я сменяваш. :P Ако не ми вярваш отвори делкото като махнеш капачката.Бобината е на 4 болчета,които се виждат и са зад едни черни тапички.Жалко,че нямам снимка на старата на хеча/ударих я с варията в гнева си/ да видиш какво е заминала бобина-изолацията и от към мотора се беше стопила,а издатъка,къде влизаше в капачакта беше се едно плъх го беше ял...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мисля, че е бобина. Моята кола също прекъсва когато си иска, най-вече като загрее. Бобината изглежда като нова, но за всеки случай пробвах да покарам една седмица с бобина от непрекъсваща кола. Разлика нямаше, всичко си е същото. Мисля си че проблема е някъде в генератора, но там нищо неразбирам за съжаление...Нека колегата ако има възможност да пробва с друга бобина и да каже какво е станало :blink:

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...