Jump to content
Slade

CR-V 2010 2.2 i-DTEC

Recommended Posts

Здравейте,Интересува ме някой има ли опит и впечатления от тази машина CR-V 2.2 i-DTEC от последните години, вкл. чисто ново?Видях, че в темата за Акордите има много положителни мнения за дизеловия двигател, както и впечатления от надеждността на колата като цяло.Ще съм много благодарен ако споделите подобни мнения и за новото CR-V, защото информацията ще ми трябва за другата седмица!Поздрави на всички фенове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами впечатления имам от най-новото и от предното 2008г, новото е само на 1000км а другата 2 години без никакви проблеми .Питай по-конкретно какво те интересува

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме основно дали двигателят е адекватен на купето (дали има добра динамика или идва малко слаб), сполучлив ли е този дизел (разход на нафта, надеждност, ремонти и т.н.). Ходовата част надали се е обадила за 2-3г, но все пак - има ли някакви проблеми по окачването тоя модел? Често ще се кара по стръмни и не особено добре асфалтирани улици. Изобщо как вози това чудо? За съжаление не съм се возил на тоя модел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да говоря само за дизела, бензин съм имал ама първо поколение. Досега никакви проблеми с колата ,двигателя е предостатъчен като мощност освен ако не си някой голям манияк, върви предоволно , определено новата ме кефи повече пък а и с автомата е по готино, напълно е адекватен . Разхода на първата е около 7л/100км но трябва да се има в предвид 4е вода4а и е на 60г, а мойта като разход е 10-11 но това е само градско , има да се разработва и е автоматик.единствената разлика е в по-стегнатата возия на новата.Като двигател ускорението си е същото .Недостатък няма система кейлесс и автоматично заклване на вратите след тръгване, слаби са им ключовете пласмаските .Не удобрявам мястото кулера, но това е при всички нови сувове дизели.Досега и двете не са двали проблеми с нафтата , а доста приятели с модерни други дизели се оплакват. Да ти кажа доста време се оглеждах за аналог на тази хонда тъй като не исках да имаме еднакви коли в семейството , карал съм всичко до 80х.лв.от киа до мерцедес и ауди.Това е разумният избор , може би малко съжалявам за новото бмв х3 ,но никога не е късно , разликата от 35х.лв до модела който исках (автомат кожа и дърво)ме отказа а не ми се влизаше в лизинги.Возията е стегната , мен ме кефи не люлее

Редактирано от damianski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отзивите. Основното колебание е между новото CR-V и Subaru Forester, но поради разликата в цената - май везните клонят към CR-Vто. Сега Бултрако имат нелоши промоции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам CR-V,но малко по-стария модел !! Страхотен е ! А до най-новия преди година имаше изложба на Honda,там имаше пробно кръгче ( записваш се на едно листче попълваш информация и като ти дойде реда - яхаш се на колата да я пробваш ) и естествено взех едно CR-V,двигателя-достатъчно мощен,а ако искаш и някоя друга екстра.. поръчваш си и тва ти е най малката грижа.. още един път новото CR-V, НАПЪЛНО си заслужава !! :o

 

 

Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам с какво субаруто би превъзхождало хондата , освен може би с двойното си задвижване което е по-добро , но това си е сув а не офроуд машина и се гледа комфорт, шум,бързина,място и качество на материалите а по тези параметри не може да се сравняват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам с какво субаруто би превъзхождало хондата , освен може би с двойното си задвижване което е по-добро , но това си е сув а не офроуд машина и се гледа комфорт, шум,бързина,място и качество на материалите а по тези параметри не може да се сравняват

Здравйте ! точно комфорт ,бързина и качество при субаруту мисля , че изобщо не липсват :о) :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любовта като към Honda му липсва обаче! :) Мисля, че това му е основния проблем на Subaru-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен не може да се сравняват , карах всичко което има на пазара, реален конкурент на хондата е по скоро аутлендър и мазда цх-7 като място икомфорт. новият форестър доста евтинее вътре. Доста се чудих за маздата но липсата на автомат ме отказа , аулендъра ми е много грозен но има седем места......форестъра е класа надолу

Редактирано от damianski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм карал Outlander (бензин) и честно казано съм супер разочарован. Още в първите няколко стотин километра се появи проблем със скоростите (ръчни), а разхода на бензин беше фрапиращ за нещо, което прилича повече на кола, отколкото на джип (не че Форестера не изглежда по същия начин). Другото, което не ми хареса в Мицубишито е интериора - ПЪЛЕН ОТВРАТ, ноо това си е въпрос на вкус (казало кучето и си облизало гъза)...

 

Държа да отбележа, че става въпрос за първата генерация, на актуалния модел не съм се качвал, но усещането от предишния ме кара да не повтарям:

Публикувано изображение

Редактирано от Slade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Си Ар Ви- то беше определено като най-надеждния СУВ за тази година от асоциацията на британските застрахователи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...