Jump to content
civic 1.4 is

КОЛАТА НЕ ЗАГРЯВА

Recommended Posts

Здравейте колеги,Днес при мен се появи следния проблем.Карам около 10км.но колата не загрява в този студ.До сега не съм имал такъв пробем.След около 500м.започваше да се покачва стрелката ,но днес уви и си мисля че може би термостата е за смяна,но може и да се заблуждавам.Ако някой е имал подобен проблем нека пише и да даде някой съвет.Благодаря Ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти няколко прчини: - заминал термостат - парченце котлен камък, застанало на клапата на термостата - заминал датчик за температурата( този който подава сигнал на таблото в купето, с един извод е) - пак дачтика, но ел. проблем(всмисъл лоша връзка някъде)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл изобщо ли не загравя или след 20-30 минути почва? Ако е така начи термостата е заминал...

Редактирано от fRaizEn-CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл изобщо ли не загравя или след 20-30 минути почва? Ако е така начи термостата е заминал...

Колега не съм засякъл кога започва,понеже тази сутрин стана за първи път и минах само около 10км. до работата и не съм карал повече от 15мин.,но като се прибирам ще видя след колко време горе-долу започва да загрява.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти няколко прчини: - заминал термостат - парченце котлен камък, застанало на клапата на термостата - заминал датчик за температурата( този който подава сигнал на таблото в купето, с един извод е) - пак дачтика, но ел. проблем(всмисъл лоша връзка някъде)

Мерси колега,Ще отскоча да някои сервиз да установят какъв точно е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, като заочнат студените дни има много теми като твоята, решението на 90% от тях е нов термостат.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...