Jump to content
Marcus

Продавам джанти BSA Racing 17"

Recommended Posts

Продавам си джантите, марка BSA, модела е Racing Silver. Размери: 17 цола, ширина 7,5J, междуболтово разстояние 4x100, централен отвор 56мм (като за сивик), ЕТ35 или 37, не съм много сигурен, не можах да намеря къде го пише, но не опират дори и при много натоварен автомобил. Имат леки козметични забележки, одраскано по ръба. Към тях има гуми, които не се продават отделно. Предните са Kumho Ecsta SPT (KU31), размер 205/40, купувани нови и карани две лета, още доста грайфер, на едната има съвсем малък балон, който на снимките няма как да се види. Задните са Falken ZIEX със същия размер, в не особено добро състояние, могат да се считат за подарък. Ето реални снимки от днес, съжалявам че нямаше време да ги измия за да придобият малко по-търговски вид.

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

 

Цената е 500 лева и не се коментира. Ако не се продадат до пролетта ще им купя още 2 гуми и продължавам да си ги карам.

Готов съм да ги пратя с Еконт до всяка точка за сметка на купувача.

За контакти предпочитам ЛС, може и мейл на marcus@mail.bg, телефон..... обикновено не вдигам на непознати но можете да ми пратите SMS на 0898710050 и аз ще ви се обадя

Редактирано от Marcus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последен ъп на 450 лева, ако никой не си ги познае до 10-тина дена ги слагам обратно на колата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бартеросани, вече съм на 16" . Темата може да се затваря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...