Jump to content
peroludiarom

Как се закрепват подкалниците Civic 5g

Recommended Posts

Здравейте, колеги, когато си купих Civic-a, беше без подкалници отпред. Купих си днес подкалници, но чак сега се усетих, че няма да е лесно монтирането.. Нямам болтовете, или каквото е било преди това там.. Проблема е, че дупките са големи и едва ли преди това е имало винт примерно, защото няма за какво да се захване. А ако сложа болт и гайка, как ще хвана контра на гайката за да завия болта..Моля ви помогнете с идей как да стане добре - да не правя циганийки, и ако може да е подробно описанието. Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колегаДупките са големи защото подкалниците се захващат към колата с пластмасови щипки(такива като за тапицeрията на вратите но по дебели),Трябва да видиш колко са големи дупките като диаметър и да търсиш такива щипки,Но да знаеш ,че никак не са евтини (по спомен 35-50ст,едната).Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, мерси за бързия отговор, но ме интересува от къде да търся такива щипки...От София съм, но нямам грам идея къде да търся. Колкото до цената, не е проблем защото предполагам, че не повече от 15-20 ще ми трябват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някое от тия дали няма да свърши работа ?http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=honda+civic+clips&_sacat=See-All-CategoriesПП. Един БГ сайт намерих също ей сега:http://emk-33.com/shop/index.php?cPath=105_275

Редактирано от KpaTyH
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите отговори, утре ще ходя са се мъча, и ще пиша как е минало..Стискайте палци :lol:Лека!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите отговори, утре ще ходя са се мъча, и ще пиша как е минало..

Стискайте палци :(

 

Лека!

 

А Добър вечер ..

Днес след дълги занимавки, успях да си ги сложа тия прословути подкалници .. От "ЕмКомплект 33" взех щипки, като отидох на място с подкалника и съм мерил, след това проверих дали стават и на колата. Щипките които паснаха са от Митсубиши,

ако не се лъжа бяха тези - клик - 0.70лв за брой, 12 броя ме оправиха, но се наложи да купя 20..

Подкалниците лепнаха, всичко е идеално..

Мерси за подкалниците на колегата Fanfast - достави ми ги на място..

Мерси и за бързите отговори!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се колеги,но търсих отговор на моя въпрос, но не намерих нищо и мисля да го задам тук! А въпроса е следния:за 5та хеч подкалниците само от 5та хеч ли стават или стават и от други модификации на тая генерация като например (седан,купе)?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!И пак се извинявам че задавам въпроса тук!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават и от седан и от купе ,еднакви са нямаш дертове ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега значи действам по въпроса Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега значи действам по въпроса Публикувано изображение

 

Вече и аз имам подкалници на моята 5та хеч благодарение на колегата ''ludfen'' единствения проблем бяха щипките но ги намерих имам им даже някакъв каталожен номер,но сега не ми е под ръка.Утре ще го напиша в темата и някоя снимка на самата щипка ще кача дано да съм полезен на някого!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...