Jump to content
ivaivalito

Дали си заслужава?

Recommended Posts

Пичове търся си акорд и попаднах на една много добра поне на сбимки колица http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=139225016&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=2&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&tabNumber=2 Свързах се с продавача и той след няколко часа ми се обади някакав пич говорещ перфектно български ими каза ,че колата била в добро състояние дори чупи по телефона 250 Евро дава я за 3500 дали си заслужава да бия път до там да я погледна ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам снимките определено си заслужава. Доста добре изглежда но ако не е проблем питай го за снимки на двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих я забравил, сложи още 1000лв. разходи (в най добрия случай ) и гаранция че колата наистина е читава няма, а от там на ход с не проверена кола си е направо приключение, най малкото ще трябва да смениш поне маслото и стъпва на 7500 8000лв. а за тези пари, тук може да намериш нещо :D поне ще можеш да си я провериш при някой майстор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих подкрепил идеята за кола от Германия защото там хората имат пътища и си потдържат колите (е зависи на какъв попаднеш но масово са тъй).Също подкрепям и колегата KICK че гаранция че е читава няма и разходите наистина са повете ,но това че там нешата са по добре ме кара да вярвам че е читава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих подкрепил идеята за кола от Германия защото там хората имат пътища и си потдържат колите (е зависи на какъв попаднеш но масово са тъй).Също подкрепям и колегата KICK че гаранция че е читава няма и разходите наистина са повете ,но това че там нешата са по добре ме кара да вярвам че е читава.

Ами аз мойта първата хонда си я взех от Белгия и си я докарах на ход :) А и нали се сещате че ако я купя от БГ тя ще е докарана от някой автовоз и тия пари дето ще ги дам за пътни ще напълня гушата на някой джамбаз .Искам следващия акорд или мазда 6 ама са от 14К нагоре .А този е с нещата които винаги съм харесвал светла кожа ,2ка мотор и автомат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво си заслужава и какво не,но поне ако отидеш до Германия за да я вземеш тази кола,ще ти остане един спомен от пътуването и ще си направиш коледния пазар.Това упражнение сме го правили с жена ми преди няколко години и още си го спомняме като едно приятно преживяване.А дали ще похарчиш повече пари,майната му,пари се изкарват!

Редактирано от Ivo Lenkov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих подкрепил идеята за кола от Германия защото там хората имат пътища и си потдържат колите (е зависи на какъв попаднеш но масово са тъй).Също подкрепям и колегата KICK че гаранция че е читава няма и разходите наистина са повете ,но това че там нешата са по добре ме кара да вярвам че е читава.

Ами аз мойта първата хонда си я взех от Белгия и си я докарах на ход :rolleyes: А и нали се сещате че ако я купя от БГ тя ще е докарана от някой автовоз и тия пари дето ще ги дам за пътни ще напълня гушата на някой джамбаз
ами не виждам смисъла на тази тема в такъв случай, ако искаш някой да ти каже дали си заслужава точно тази кола...... този някой ще е някоя врачка или нещо подобно, не мисля че друг може да се справи :-)поздрави и успехП.П. само не тръгвай сега, защото ще те затрупа снега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=54440&st=0Колегата си купи такава може да му пишеш да ти каже неговите първи впечатления :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове търся си акорд и попаднах на една много добра поне на сбимки колица http://suchen.mobile...ine&tabNumber=2 Свързах се с продавача и той след няколко часа ми се обади някакав пич говорещ перфектно български ими каза ,че колата била в добро състояние дори чупи по телефона 250 Евро дава я за 3500 дали си заслужава да бия път до там да я погледна ?

Аз от известно време планирам да направя това - да отида сам до Германия да си взема Акорд автоматик. Това, което мога да ти кажа, е че независимо от първоначалната ми реакция "Тя много арна, бре, Танасе", не бих я взел. Цената ми се вижда доста ниска за такова лачено возило (включително кожен салон, навигация, мулти-волан и т.н.). Самият факт, че акорди от същата година се продават на двойно по-висока цена, трябва да ти говори нещо. Преди време един приятел ми каза как той се ориентира в обявите. Пуска търсенето и след това гледа в обратен ред - от най-скъпите, към най-евтините. Елементарен трик, но с него някак придобиваш по-трезва преценка и колите, които преди са ти се виждали добра алтернатива, те карат да се замисляш, къде е проблема.NB: Това, че е от Германия, не й пречи да е бъгава. Не е невъзможно да не е минала TUV и други подобни изненади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...