Jump to content
teror1sta

Външни карета

Recommended Posts

Понеже имам проблем с външните карета, пуснах темата някой ако има лични впечатления или е запознат с качеството на различните марки да сподели. Последно бях сменял едното с каре куча марка ама още на първото по сериозно каране и се спомина. Тоя път в същност май се споминаха и двете :beer:

 

Та предлагат ми следните марки: Metelli (италия) ; HDK (япония) ; URW (япония) ; GLO ; HOLZER (май немско).

 

Като цена са почти на едни пари с изключение на HOLZER - по-евтино е . Та така де, някой ако знае нещо за качеството на тези марки да сподели. Целта на задачата е да издържат поне 90 коня :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм запознат Холзер са рециклирани а не чисто нови така поне ми казаха в магазина, аз сложих Метелли и за сега съм доволенПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И майте са заминали но май е по важно от къде а не каква марка. :beer: Може би някой които е купувал нещо от Ebay и е доволен ще даде най добър съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от около година съм с GLO и нямам ядове, изминал съм повече от 15000хил. км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да ти ги подредя:GLOHDKURWHOLZERMETELLIMetelli не ти ги препоръчвам. Holzer както са ти казали са рециклаж(въпреки че вършат доста добра работа).С HDK и URW съм имал много малко "вземане-даване", но имат карета за доста "странни"(рядко срещани) модели коли. GLO са едни от най-добрите, но и на съответната цена. Които и да предпочетеш, имай предвид все пак ,че са правени за "нормално" каране а не за издевателства :D , пише си го и в гаранционната книжка. :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Player101 ! То по принцип там е проблема, че с последните промени по колата виждат доста зор и не издържат. Принципно и аз съм се замислил за ГЛО пък каквото стане ... Като се пръснат пак , ще сменям :D

 

Има ли някакви по-здрави карета където са за тормоз, не за нормално каране? За 5ген предполагам че ще има ама тука става въпрос 4 ген 26/30 шлици :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с HDK вече трета година 80 хил.км и съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...