Jump to content
japho

Имам проблем с кабуратора

Recommended Posts

Колеги кажете нормално ли е да държи 3 000 оборота студена и бая време ги даржи и сама се форсира и падат ряско има ли някой добар майстор на карборатори в софия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, 'пипни' и няколко пъти педала на газта и ще паднат на 1500 1600.А иначе тоя карбуратор малко хора искат да го бърникат.БДВ. Нали знаеш че малко по особено се пали зимата с такива карбуратори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не знам да се пали особено. То не е само зимата, а по принцип на Д13ките с карб преди да въртиш ключа, натискаш един път педала на газта и тогава си палиш без проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че нетрябва да го бърникам но нестава с педала пак си ги държи високи и лято и зима някъде към 2500 3000 и падат ряско на 900 данее е автоматичния смукач аз др несе сештам Той е ел нали неможе да се пипа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, махни'тавата' и почисти клапите, дроселите и щангите и най вече тези за клапите на смукача.Възможно е да имаш налепи и нагари и за това така като загрее колата и изведнъж да ти отваря клапата, а преди това да не може по малко да я пуска.Относно паленето, имах впредвид че много хора не палят правилно и за това имат някакви проблеми.Иначе да , точно така с педала на газта се пали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ште го почистя и тогава ште ти кажа как е мерси колега:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам този проблем палбя е и се форсираше яко карах е по майстори е оправиха и оборотите при студен двигател ама сега пък неиска да върне оборотите или пък ги върне абе когато и както си иска така работи та мисалта ми е да не би да е от биметалната пружина на смукача или пък някой вакум да се габарка тази събота ще сваля капака на филтъра и ще почистя клапата и механизъма ама незнам какъв ще е резултата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...