Jump to content
Very Fast Coupe

Полиуретанови тампони

Recommended Posts

Здравейте,тъй като всички тампони по задницата са ми заминали, реших да сложа полиуретанови.Въпроса ми е някой може ли да ми даде размери на всички тампони по задницата на Civic Coupe 5gen, за да мога да кажа на майстора какви да ми направиБлагодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги.Тези дни отивам да купувам полиуретана и отивам при стругар. После ще пиша резултата

Редактирано от Very Fast Coupe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си решил за втулките колега, но ако мога да те посъветвам за големият тампон на носача да си купиш нов.Понеже той е направен с тези две опори с цел да компенсира леките странични отклонения.С плътен тампон било то полиеретанов или гумен ще се получи обратният ефект и ще ти се влоши стабилността.П.П. Даже преди години тук във форума сме разисквали подобно нещо, само че беше с гумени такива пуснати на пазара и колеги сложили такива се оплакваха точно от това лошо поведение след смяната им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си решил за втулките колега, но ако мога да те посъветвам за големият тампон на носача да си купиш нов.Понеже той е направен с тези две опори с цел да компенсира леките странични отклонения.С плътен тампон било то полиеретанов или гумен ще се получи обратният ефект и ще ти се влоши стабилността.

П.П. Даже преди години тук във форума сме разисквали подобно нещо, само че беше с гумени такива пуснати на пазара и колеги сложили такива се оплакваха точно от това лошо поведение след смянат

Колеги от тоя саит които е поставил колегата по горе може ли да се поръчват части!Щото и аз имам смяна на тампони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, може, дилърите са много отзивчиви, отговарят на всички въпроси и дават съвети, изпращат часите доста бързо, моите пътуваха за 2 седмици до България и киснаха по митници и пощи месец и половина тук ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майте са плътни, потвърждавам и малко съжалявам че не сложих оригинални за, големите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...