Jump to content
Guest ADH-Honda

Относно "спортния" въздушен филтър

Recommended Posts

Guest Dragi4

Мой проблема е да нагази6 в някоя дълбока локва и да ти засму4е вода,после на 6-та предната броня няма по малки отвори и дефакто филтъра си стои скрит.И аз мноо 6е 6а6ках в на4алото като сложих интейка,но напразно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

аз мисля да сложа другата броня тая дето има 3 отвора...по ме кефи ама незнам да нямам проблеми а филтара там ще е по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest viTec
Отговорено (Редактирано)

колеги даите савет от какво да си направя "Intake sistem" че точно сега нямам пари и за траба даите идеи искам да го набутам някаде кадето да взима директно свеж въздохима едни гофрирани траби по принцип които се слагат за въздох такава ще ми сарши ли работа :huh::)

Редактирано от viTec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Подкалника е много добро място. Само заборник трябва да се направи.А относно локвите.... както каза Драго, трябва целия да го потопиш във вода, за да прецакаш мотора.Ако ти се занимава, пусни една ПВЦ тръба до там, но повярвай ми, ще си поиграеш доста докато я огънеш :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o
Отговорено (Редактирано)

Ако ти се занимава, пусни една ПВЦ тръба до там, но повярвай ми, ще си поиграеш доста докато я огънеш  :cry:

<{POST_SNAPBACK}>

Става,става - стига човек да има малко желание,свободно време и нервички :D

Аз така една тръба я напълних с пясък, нагрявах я по малко с пистолет за горещ въздух и леко полека стана.Ееее не е е като от магазина но за без пари толкова. :angry:

Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

даааа, бавно и внимателноза тези които са решили да си го правят: намерете чист ситен пясък и го стръсквайте хубаво за да уплътните пясъка. Двата края се уплътняват с вестници :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ripper

Днес се обадих в Импас56 и човека каза, че филтъра K&N за наще хонди 1.5, 1.6 литра струва 130 кинта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Днес се обадих в Импас56 и човека каза, че филтъра K&N за наще хонди 1.5, 1.6 литра струва 130 кинта  :)

<{POST_SNAPBACK}>

На мен ми обадиха 120лв. :)

Ае сега някой да каже и друга цена и тогава ве4е ги слагам и тях в графата "измамници" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest viTec

Днес се обадих в Импас56 и човека каза, че филтъра K&N за наще хонди 1.5, 1.6 литра струва 130 кинта  :drunk:

<{POST_SNAPBACK}>

На мен ми обадиха 120лв. :D

Ае сега някой да каже и друга цена и тогава ве4е ги слагам и тях в графата "измамници" :D

<{POST_SNAPBACK}>

слагай ги аз два пати исках цена и двата пати ми отговаряха

1-ви път 126 лв като питах само за филтър

2-ри път 136 лв като питах за филтър с Интейк система

:D

само че отговора идваше по един и същи начин "Филтърът за вашата кола е на стойност 136 лв " и толкова

:beer::fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Днес се обадих в Импас56 и човека каза, че филтъра K&N за наще хонди 1.5, 1.6 литра струва 130 кинта  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

На мен ми обадиха 120лв. ;)

Ае сега някой да каже и друга цена и тогава ве4е ги слагам и тях в графата "измамници" ;)

<{POST_SNAPBACK}>

слагай ги аз два пати исках цена и двата пати ми отговаряха

1-ви път 126 лв като питах само за филтър

2-ри път 136 лв като питах за филтър с Интейк система

;)

само че отговора идваше по един и същи начин "Филтърът за вашата кола е на стойност 136 лв " и толкова

;);)

<{POST_SNAPBACK}>

Цената за нашите коли е м/у 120-130 кинта, в зависимост от модела на филтъра.Говоря за K&N oт Impas!!!Цената на моят филтър е 130 лв и се извинявам за грешната информация , която съм дал на dj_mi6o

;);)

 

 

Eто това е моето съкровище! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A
Днес се обадих в Импас56 и човека каза, че филтъра K&N за наще хонди 1.5, 1.6 литра струва 130 кинта  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

На мен ми обадиха 120лв. ;)

Ае сега някой да каже и друга цена и тогава ве4е ги слагам и тях в графата "измамници" ;)

<{POST_SNAPBACK}>

слагай ги аз два пати исках цена и двата пати ми отговаряха

1-ви път 126 лв като питах само за филтър

2-ри път 136 лв като питах за филтър с Интейк система

;)

само че отговора идваше по един и същи начин "Филтърът за вашата кола е на стойност 136 лв " и толкова

:o:blink:

<{POST_SNAPBACK}>

 

Цената за нашите коли е м/у 120-130 кинта, в зависимост от модела на филтъра.Говоря за K&N oт Impas!!!Цената на моят филтър е 130 лв и се извинявам за грешната информация , която съм дал на dj_mi6o

:);)

 

 

Пичове последно каква е цената??? На мен ми казаха 143 лева :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

Аз предлагам да питате докато ви дадат приемлива цена и тогава купувате , лошото е че май всеки път все по-висока цена ви казват :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx
Отговорено (Редактирано)

130лв за ТОЗИ ФИЛТЪР------>

Публикувано изображение

от Импас56!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЧИСТО НОВИЧЪК!!!ТОВА Е!!!

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

А осезаема ли е разликата? Питам защото сам карал на един приятел колата преди и след като и сложи спортния филтар и не се усещаше кои знае какво... е ама неговия фитар беше някакав пазарски :D (говоря за ладичка ама.... все от някаде трябва да се почне, и аз не сам почнал от ХОНДА, колкото и да ми се е искало :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

"Пазарските филтри" - по-добре е да си останеш със стоков. Аразлика има но, неочаквай чудеса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

"Пазарските филтри" - по-добре е да си останеш със стоков. Аразлика има но, неочаквай чудеса.

<{POST_SNAPBACK}>

За пазарските ми е ясно.... аз и не мисля да си слагам такав:) а иначе ми е ясно, че сас един филтар колата няма да литне, макар, че ХОНДАТА по рождение си е направена да лети :D ама мисалта ми е дали може да се усети;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...