Jump to content
Guest Plevelcho

16 цолови гуми

Recommended Posts

Guest Plevelcho

стават ли лети джанти от ВЕКТРА на CIVIC 16 цолови,и какъв размер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

стават ли лети джанти от ВЕКТРА на CIVIC 16 цолови,и какъв размер?

<{POST_SNAPBACK}>

стават джантите,а до колкото размера на гумите по нисички и се карат с повичко внимание :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

аз пробвах на мойта 16 на 55 на 205 стават ама като се качат двама човека и като друсне опират , а и став много тромава и разхода се качва много 15 са и пефектни на хондарата поне за 1.5 мотора де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

пи4 ако сложи6 по висока от 205/45/16 винаги 6е опират,може6 да сложи6 и тампони на пружините по 1 лв са,но не знам дали няма да има страни4ен кофти ефект

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia

аз пробвах на мойта 16 на 55 на 205 стават ама като се качат двама човека и като друсне опират , а и став много тромава  и разхода се качва много 15 са и пефектни на хондарата поне за 1.5 мотора де

<{POST_SNAPBACK}>

И 16-ките са доста добър размер, но както Драгича каза трябва да е 45 профила. Иначе твойте дано си ги сменил, аз цялата зима си изкарах с 195/65/15 и най-интересното е че в началото и на мене ми опираха като набия рязко спирачки, но в последствие(към момента) не ми опират изобщо! ;) Е все пак днеска слагам 205/50/15 и просто усещам как ще подкарам друга кола! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Момчето е с 205/45/16 и не опира нищо никъде... е отпред м/у горния ръб на гумата и калника има точно едно пръстче място ама това е положението.Може много скоро да сляза на 15" обаче, че 16" джанти на 4 по 100 много малък избор.Та гумите ще бъдат пуснати за продажба тука... а те са добри ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...