Jump to content
honda 5

Слаби Фарове

Recommended Posts

Знам, че това си е слабо място на хондата, но какво мога да направя по въпроса за да ми светят по силно? Нови фарове от тия "ангелските очи" или други крушки, а и какви крушки или пък фарове...както и откъде?:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариянт:- Ангелски очи (с лупи)- Ксенон кит, препоръчително 6000КИ за двете неща - колегата bktuning.net (ще ти го препоръча целия форум) :drunk:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mерси, а кой от двата варианта е по удачен?Не ми трябва за гъзарията а за да виждам:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли не се изразих правилно? :drunk: Това ти е варианта, не са два отделни :)По принцип можеш и само да сложиш ксенон на твоите си фарове, но няма да виждаш много по-добре, а и като цяло не се препоръчва по ред причини..

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се дават около 240лв, сменяй направо целите фарове - ще има ефект!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах същия проблем взех си оригинални фарове + Osram Nightbraker (новия модел) и ефекта е уникален

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че това си е слабо място на хондата, но какво мога да направя по въпроса за да ми светят по силно? Нови фарове от тия "ангелските очи" или други крушки, а и какви крушки или пък фарове...както и откъде?:drunk:

Личния ми опит показва, че от фаровете Stenley за първоначално вграждане по-добри няма. Всички "ангелски, дяволски" и т.н. са само за гъзария.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни правилно регулирани angel eyes с хубав ксенон кит въобще не са само за гъзария.. :drunk:Гъзария може да се наречат да речем ринговете на въпросните фарове (ник'ва друга работа не вършат :)), но ако ми кажеш в лупите, които насочват и концентрират светлината какво гъзарско има? (освен, че виждаш по-добре, по-осветено и по-надалеч - и то без да заслепяваш другарчетата в насрещното..)

Редактирано от В16А2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се сърди, не се заяждам, просто съм имал нови Stanley и нистина си светят много добре. Вероятно има маркови заместители от тези модерните и ще са хем гъзарски, хем ще светят хубаво, но сигурно не са по-евтини от стоковите. Както и да е, просто изказвам собствено мнение. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните фарове не са ли на баснословни цени, пък било то и от Щатите?За нашите бангийки по едни нови (неоригинални) фарове Depo са прилично решение - подобрява значително осветеността. Какво като няма да се матират за 10г, а за 3-4? Струват по 120 кинта парчето...

Редактирано от Slade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си смениш крушките с по-силни, или с ксенон? Въпросът ми простичък колкото и отговора..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Някой кара ли с такива кристални фарове с лупи (не мога да кача снимката, но на линка по долу ги има показани)http://eftini.com/kristalni-farove-honda-civic-p-5387.html?cPath=12_131_686_687_1258 Че и моите фарове не светят като хората, сложих ксенон и само заслепявам хората и пак не светят. Става въпрос за Сивик 6-та генерация, Аеродек.А пък голям мерак имам да ги сложа,защото си мисля, че светят много добре. Пък 320 лв. не са малко пари, че се чудя дали си заслужава.Ако някой кара с такива, нека да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива на Dectane, перфектни са и си заслужават парите. Добра инвестиция и функционалност!Но тея фарове (първите дето виждам) не са за твойта кола и няма да станат, да не се преебеш да ги поръчаш! За тоя английски Сивик няма да намериш такъв тип фарове.

Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:ranting: Прав си! Аз сложих линка само за да покажа за какво иде реч. Иначе на Илиенци в един от магазините за автоаксесори гледах едни на същата цена, така че със сигурност няма да ги поръчвам по интернет. както се казва око да види ръка да пипне. Сега остава да събера парите Редактирано от Stefan Milev
Предишно мнение не �е цитира колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а този комплект биксенон с лупите от bktuning.net някой знае ли къде в София може да ми го монтират и колко пари струва горе-долу?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук ми пратиха нещо интересно.http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=48&t=225696Не си купуваш цели фарове с лупи, а лупите се вграждат директно във фара. Ефекта изглежда същия на пръв поглед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Доскоро и аз имах същия проблем с фаровете на моя сивик. Един ден се рещих и ги свалих, разголобих ги, изпратих само рефлекторите за обработка в Стрелча на една фирма, чаках седмица докато ми ги върнат.После си ги сглобих и монтирах сам, сложих крущки на осрам силвърстар плюс 50, след което минах на реглаж на фаровете в сервиз на СБА и смело мога да кажа, че разликата е ОГРОМНА. Цялата операция ми излезе по 45лв. на фар, като това включва и транспортните разходи от Варна до Стрелча и обратно. Успех и дано съм бил полезен.P.S. Бил съм и с хубави би-ксенони на тези фарове, но колкото и да ги регулирах, не се виждаше добре на дълги, защото много се разсейватот самото стъкло на фара и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...