Jump to content
колчо

Как Да Шусна Нова Тема?

Recommended Posts

добър вечер колеги. въпроса ми е как да пусна нова тема в раздел - "продава части" ? аз и един приятел имаме един сивик за продаване на части,а не мога да пусна тема,защото ми изписва отгоре- не можете да пускате тема- или нещо от сорта........?!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това "Мнения: 1" като стане "Мнения: 50" и ще можеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. И на други места го пише, но ето във вид на теми от същия род:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=47531http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=54431

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече разбрах,благодаря за инфото!

Редактирано от колчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз исках да пусна нещо в раздел продава, ма с тия 50 мнения е кофти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаш ли ме мен, като не можеше дори в "Сервизи и магазини" да се пише без тези 50 мнения едно време. А като попиташ за сервиз или магазин в раздел "Общи" ('щото нямаше как да го направиш където си му е реда) - мале мила! - мрънкяне, стенания, worn-ове и к'ви ли не още глупости! И имаше една тема по въпроса, която пуснах с предишният си профил (нея я скриха, както и повечето ми мнения, като неудобни, явно), но след нея промениха правилата. Тогава никъде не го пишеше това за 50-те мнения, нито пък пишеше, че регистриралите се преди н'ам си коя година са по други правила и могат да си пишат както и където пожелаят. И беше супер тъпо да видиш как някой с 1 мнение, но регистриран през 2003 (да речем) пуска обява за продажба на автомобил, а ти с 10 мнения не можеш да питаш за едни пикливи накладки. И то не да ги продаваш, а каква марка да са и откъде да ги купиш.Идеята на тези 50 мнения, доколкото аз я схващам, е даденият продавач да си изгради някакъв виртуален "облик". Един вид да го поопознаят другите, а не първият срещнат да продава каквото и да било. От една страна е така, от друга всеки си има глава на раменете и като види продавач с 1 или 2 мнения би следвало да има едно наум. Човек, ако реши да лъже, може 50 мнения да се преструва, а после пак да си я кара както си знае. Сега, заради това правило, във форума сигурно има поне 100 теми като тази, а броят на безсмислените мнения не мога да му хвана сметката. Има доста хора, които пишат какви ли не глупости, само и само да се сдобият със заветната бройка. Карат я уж кротичко и по правилата, и като наближат 40 бр. става страшно - изведнъж се появяват 10-15 техни мнения в рамките на 1 час. Абсолютно безсмислени, но необходими им да си пуснат колата/джантите (или каквото там продават) в съответния раздел. С какво ще те предпазят тези мнения (да речем, че затова е този праг) от даден човек, ако всичко е вицове, снимки и изцепки от сорта "Честито и много безаварийни километри!" във вехти теми за покупка на нов автомобил? За другите раздели "вдигах гири" едно време, но за продажби не ме интересува. Гледам, че сега ще има промени - ако искате си пуснете една тема в "Предложения", аргументирайте се и се опитайте да се преборите. Ако не - "Виц на деня", "Какво слушате в момента", "Интересни картинки" и пр. теми ви зоват. :angry:ПП Гледам, че вече може да се гласува за дадено мнение, а самата тема да се филтрира и да показва само мнения с над определена бройка точки. Това винаги съм го искал (има го от години на /.). Сега остава само хората да се научат да го използват и по-добре е правилото вместо 50 мнения да е 50 или 100 такива точки. Много по-добре е вместо 50 мнения с по 1 точка да можеш да пускш обявата след 10 мнения, които 5 или 10 души намират полезни. А след като никой не ти намира мнението за полезно, да преосмислиш поведението си (защото 50x0=0). И тук вече може пък точкуването да става само от потребители с повечко стаж или някакъв друг критерий, за да не се съберат двама новорегистрирани и да си "помпят" взаимно точките. Решения много, но поне за в този форум ми се струват трудно осъществими...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...