Jump to content
peroludiarom

Foruma Nemoje Da Se 4Ete!

Recommended Posts

Zdraveite, predpolagam, 4e pravite neshto po foruma, no absoliutno ni6to ne se 4ete, samo angliiskite nadpisi. Probvah s razli4ni encoding-i: UTF-8, Cyrillic, Windows, ISO based, v razli4ni browser-i i prosto ne stava. Mislq, 4e e polezno da ima tema na latinica, drugite s podoben problem da znaqt..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за което, чуждоземният колега, който извърши ъпгрейда, леко се беше поосрал. Сега вече би трябвало всичко да е наред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е все още съобщенията ми са неразбираеми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-аматьорска работа по смяна на външния вид на форум не съм виждал никъде ! :lol: :lol:

Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте търпение колеги, и проявете малко разбиране. Аз нямам нищо против малко по различен изглед на форума, и нека оставим господа админите да си свършат работа като им помагаме с констатирани нередности а не хокания :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте търпение колеги, и проявете малко разбиране. Аз нямам нищо против малко по различен изглед на форума, и нека оставим господа админите да си свършат работа като им помагаме с констатирани нередности а не хокания :lol:

това се прави на отделен сървър и се тества всичко и чак тогава да го закачат не сега да ми го превеждат и оправят. аматьорска работа. аз пък имам изглежда много зле този вид пълна безвкусица, много жалко ...и ако не представлява трудност сложете бутон който не му харесва да си гледа старият външен вид. Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига недоволстваите,прави се за нас юзерите,на които не му харесва има друг хонда форум.... ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте търпение колеги, и проявете малко разбиране. Аз нямам нищо против малко по различен изглед на форума, и нека оставим господа админите да си свършат работа като им помагаме с констатирани нередности а не хокания :lol:

това се прави на отделен сървър и се тества всичко и чак тогава да го закачат не сега да ми го превеждат и оправят. аматьорска работа. аз пък имам изглежда много зле този вид пълна безвкусица, много жалко ...и ако не представлява трудност сложете бутон който не му харесва да си гледа старият външен вид.
A и фонтовете които са избрани мен лично са ми адски грозни и трудни за четене, а това с бутона за олд скуул ще е яко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междо другото освен Минуса за издънката снощи, форума изглежда супер! Евалата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига недоволстваите,прави се за нас юзерите,на които не му харесва има друг хонда форум.... ;):lol:

Какъв е този нов хонда форум ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти е немога да си чета личните съобщения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти е немога да си чета личните съобщения.

Да и при мен е така.Личните ми съобщения са проблемни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах от обясненията на администратора в друга тема всички досегашни писма няма да се четат, и по-добре да бъдат изтрити, а оттук нататък проблем с тях няма да има.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=54378&st=0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...