Jump to content
zarety

Сваляне на табло на англичанка

Recommended Posts

Здравейте колеги проблема е там,че като запаля колата и парното трябва да го чакам само да тръгне по некое време и мисля да сваля таблото ( там където са степените,на къде да духа и тн.) Та нещо снимки как се сваля?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега точно там съм отварял няколко пъти,но нямам снимки.Няма нужда да сваляш цялото табло,а само централната конзола,а даже може да стане и дори баз и нея да сваляи дориа, само копчетата за парното и климатика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай малко, обясни по-точно проблема - степените на вентилатора ли не работят или нещо друго?В много от случаите нямаш изобщо работа в централната конзола, а около нея!Провери си плочката с резисторите, които се намират зад жабката, монтирани отгоре в кутията на вентилатора. Хвани някое ръководство и ще видиш.Ако някое от жилата не се движи - виж първо кво става до педала за газта - от там минават и двете, виж дали и как се движат и дали някое не се е разкачило.Ако нищо не помогне - свали таблото с врътките, но какво ще разбереш от там не знам - ще купуваш направо друго ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

резисторите работат, проблемът е там ,че като включа парното от степените 1,2,3,4 независимо на коя степен тръгва да "духа" след няколко мин. така е при всяко пускане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че не си пипал таблото и добре, че си я закарал на някой майстор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че не си пипал таблото и добре, че си я закарал на някой майстор.

Колега не съм я карал на майстор ,просто се сетих да проверим релетата и бушоните свързани с парното :drunk:Важното е ,че проблема е оправен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...