Jump to content
Guest greenwather

търся една песен

Recommended Posts

Guest triegger

Мноооо яко бе.Искам я и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata

супер ненолмално е :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Orlin

немога да сваля видеото, иначе щях да извадя само музиката :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не слушам много много такава музика, но ще ви кажа аз как търся песни. Слушам песента и се опитвам да запомня няколко последователни думи или поне изречение смислено при това. След което отварям Google и пиша тези думи или изречението поставям ги в кавички, слагам едно тире и пиша lyrics на края ( да изглежда горе долу така: "but i still got the blues" - lyrics ако копирате и пейстнете това кето ви написах ще ви излезе името на една песен на Gary Moore - Still Got The Blues. По принцип може и без кавичкие, но става по сложно...). Давам Enter и разглеждам резултатите. Тези които най-често се повтарят са най-вероятните.... След това отварям една програмка DC++ или eMule и си я търся при повече късмет я има някъде. Свалям си я и се кефя. Дано съм бил от полза и не съм обяснил прекалено овъртяно... :)

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest desap

Е т'ва май е текста цък :) .......Парчето засега безуспешно... Все неработещи линкове открих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само някой да ми каже,къде и как да я кача. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прати ми я, аз ще я кача... paincoster@gmail.comЕто тук я намерих, но ме мързи да се регистрирам:http://www.soundclick.com/bands/songInfo.c...;songID=1623842

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускай я на колегата и да теглим новия химн :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви я сваля от самото клипче , но качеството е доста гадно така като слушам и май няма смисъл ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се регистрирах и я свалих и текста си го има абе яко е ,много благодаря :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли я качил някаде из БГ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Би ли я качил някаде из БГ?

ми не знам как става:unsure: Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я свалих. На месечната................ една уредба.................. и яко тая песен. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
заради тъпия сайт http://www.data.bg/ не мога да кача песента и текста, исках ама понеже самия сайт е доста тъп и не става иначе песента е 3мб който иска да казва мейл скайп да ви я пращам със текста че много се дразна така не можем да свършим една работа като хората кажете някой сървър ако се сещате да я кача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

rusty@mail.bgкво пак й е станало на датата ? .... аз наскоро качвах ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
ПесенЕто го и текста :Feel free to sing alongI love my Honda like I love my ganja I’ll smoke ya v-8 like I smoke marijuana Back up boy and show some respect My Honda civic has a 4 cylinder vtec When I go out people wanna see my ride They always stare at the "Type R" on the side I painted my hood black for that carbon fiber look My windshield wiper lights that off tha fuckin hook I took off my hubcaps cause they give me better times When I rip a new track I’m stunnin on my rhymes My exhaust turned sideways with a 5 inch tip I raced a z06 and took home his pink slip I got a new spoiler from J.C. whitney It's a 15 inch doublestak worth every penny APC decals and two racing stripes 4 ion blue daytime runiing lights When I take off tha front tires go up in smoke And chevy’s with 350’s ain’t nothing but a joke Went to Pep Boys and bought all the neon lights Its like Las Vegas when you see me at night Don’t mess with tha vtec cause it’ll send ya home Cryin lika fat kid that dropped his ice cream cone When ya see my comin get outta my way I gotta cruise tha mall cause you know its Friday I doing loud fly-bys all down tha highway Bumping some techno with my visor turned sideways If you wanna race ya ass will get tossed I throw in it neutral and rev up the exhaust I’m gonna leave your ass in a world on pain My adrenaline rushin with tha rice in my veins Nutra slam it in drive when the light turns green And I’ll eat a Saleen like ya momma lean cusine I got another victory in the "domestic basher" I’ll pull in front of you and throw on my flashers When ya lost you called me a cheater Ya just couldn't hang with the 1.6 liter Tha Civic is more like a rocket than it is a car You’ll be sayin to ya self “damn is that a type R”(Fast & Furious interlude)Don’t mess with Hondas cause they’re outta ya class I wait till ya get beside me trying ta pass Let ya hear tha vtec when I step on tha gas Next thing ya know your ass is finishin last I fix you a "Type R" burger with some vtec sauce You’re ass will be fired cause Honda is tha boss Is NOT called nitrious tha shit is called called NOS You should know by now your life is a loss It’s about time you stop driving all them wrecks Get a job at hardees and save all ya checks Or sue KFC for falling on ya neck And when you get paid buy yourself a VtecУспех да я кача на датата през FTP. Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

10х :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде някой да я качиииииииии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1. Вече rust я качи2. Тази песен е пародия... текстчето на това ми мяза... зачетете се!I painted my hood black for that carbon fiber lookБоядисах си капака черен заради изгледа на карбонMy windshield wiper lights that off tha fuckin hookПръскачките на стъклото ми светят, т'ва е супер яко.I took off my hubcaps cause they give me better times Махнах си тасовете от гумите, защото така правя по-добри времена.

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

1. Вече rust я качи2. Тази песен е пародия... текстчето на това ми мяза... зачетете се!I painted my hood black for that carbon fiber lookБоядисах си капака черен заради изгледа на карбонMy windshield wiper lights that off tha fuckin hookПръскачките на стъклото ми светят, т'ва е супер яко.I took off my hubcaps cause they give me better times Махнах си тасовете от гумите, защото така правя по-добри времена.

ми като си махнеш тасовете от гумите колата се олекотява ,прави са хората :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

1. Вече rust я качи2. Тази песен е пародия... текстчето на това ми мяза... зачетете се!I painted my hood black for that carbon fiber lookБоядисах си капака черен заради изгледа на карбонMy windshield wiper lights that off tha fuckin hookПръскачките на стъклото ми светят, т'ва е супер яко.I took off my hubcaps cause they give me better times Махнах си тасовете от гумите, защото така правя по-добри времена.

Най-накрая някой се усети :blink: Еми к'во очакваш от неграта , за тях т'ва е яко :blink: . Все пак на помощи живеят . Тук заплати дето вземаме пак правим селянии ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както, ги "тропа" един небезизвестен комик, неграта, като изкарат малко пари и си купуват джанти :D ... Ако, можели и на тостер биха сложили :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано от тази песен ми става тъпо, че и аз харесвам Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...