Jump to content
PARUSHEV

Продавам Сивик Vti 170ps

Recommended Posts

Продавам Хонда Сивик VTI 169PS 1999г. , B18C4, 5 местен хечбек. Колата съм я докарал лично от Англия на ход! Климатик, салон от естествена кожа VTI, оригинални лети джанти на VTI, имобилайзер, аларма, серво управление на волана ,продава се с ново CD MP3 с дистанционно, централно дистанционно заключване, пълен ел. пакет (ел. фарове, ел. огледала с подгряване, ел. шибидах, ел. фарове за мъгла, ел. стъкла 4бр.), пръскалки на фаровете, регулиране светлината на таблото, осветелние на ключа за запалване на волана, регулируем волан, тонирани стъкла на задните врати, карбонови елементи по таблото,ABS, SRS Air Bag на шофьора и пътника до него,сгъваеми задни седалки, подлакътник на предните и на задните седалки,волан от естествена кожа с червен конец, нови задни амортисьори, сменено масло, ремъци и ролки, нов акумулатор, продава се с ново CD MP3 с дистанционно Обслужен автомобил. Напълно реални проверени километри. Колата е много запазена и всичко работи, който желае може да я провери на компютърна диагностика, няма никакав проблем. Възможен е коментар на цената само при сериозни купувачи на място! Колата се намира в Ямбол.Частен продавач!GSM: 0877776166; 0893959998. Цена: 4970 лева.

Снимки и инфо и на този сайт, където е пусната обявата за колата http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от PARUSHEV
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без бартери! На кой му се кара B18C4 :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена: 4800 лв. Спешно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4800лв, без бартери! СПЕШНО! Корекция на цената за съфорумци на място! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова Коледна цена до Нова Година 4490лв. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената не е крайна! СПЕШНО:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова промоционална цена 3990лв. Цената е такава, защото ще заминавам на студентска бригада в Англия! СПЕШНО:D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментар на място! СПЕШНО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не е спешно! Коментар на цената :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена 3700 лв. (цената е твърда), до 15-ти март! След тази дата колата слиза от продажба и ще си я карам аз :rolleyes:

Редактирано от PARUSHEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигател B18C4, 169 к. с. , 5 местен хечбек. Колата съм я докарал лично от Англия на ход, близо 3000 км. За тези километри, колата ми даде разход 6,3л - 7,9л. извънградско при различна скорост на каране. (разхода е засичан по време на пътуването многократно, при допълване на резервоара до горе). Обслужен автомобил. Проверена е на диагностика в сервиз преди пътуването ми до България! Не е удряна или пребоядисвана! Напълно реални проверени километри! Колата е запазена и всичко работи, който желае може да я провери на компютърна диагностика!С цялата си отговорност мога да кажа, че колата е БЕЗУПРЕЧНА :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОДАДЕНА! Честито на новия собственик, купи си кукличка наистина. Той е от форума, така, че чакаме скоро да се похвали. Много безаварийни километри от мен и да му служи вярно :ph34r:Оранжевия прелюд отиде в Пловдив, както и моята. Там има явно наистина големи фенове :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...