Jump to content
tosco

Керамични джанти или...

Recommended Posts

Имам въпрос, относно тази джанта: Eta Beta Jofiel X-CeramicКерамична ли е цялата, или има само някакво покритие.http://cgi.ebay.de/Etabeta-Jofiel-X-Cerami...=item35a8a376d7Благодаря, предварително smile.gif

Редактирано от tosco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро е с такова покритие. Съмнява ме от Керамика да направят джанти ама знам ли пък и аз ;) Ако има еластична керамика и удароустойчива може и от керамика да са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като я гледам джантата по цвета прилича на керамика... по скоро да е покритие или самия цвят да се води керамика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alufelge = Alu felge

В превод "Лети джанти"...На сайта не е описано подробно дали е покритие или целите са керамични, пише само, че ако искаш за други коли, можеш да попиташ на е-мейл-а.По-скоро покритие..п.с.: джантите изглеждат уникално с тая керамика.. Редактирано от peroludiarom

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеТези джанти приличат на емайлирани... Керамиката като цяло е много твърда и крехка, което ограничава и нейното използване.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tosco, тая джанта е много яка, ама туй ко'ело няма да върви с тях!И цената кърти мивки и цепи мрака.За 2 джанти щи сложат турбо и 120 кончета овър!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...