Jump to content
W-POWERRRRR

нещо я дави от 2000 до 2500 об

Recommended Posts

говора за д15б2 мотораколеги,за първи път бера ядове с колата и то не сериозни.забелязвам,че от няколко дни колата не върви както до преди.на около 2хил.об сякаш се дави,все едно се задръства и след 2500 пак се истрелва.не го прави постоянно,но е дразнещо,особенно ако карам на по висока предавка с по ниска скорост.пак казвам не е постоянно,но е често.бензиновият филтър е сменян преди около 20хил.км.свещите са иридиеви и са нови.кабелите също.ако някой е имал такъв проблем нека да обади как се е справил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клапани регулирал ли си скоро?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 дни.снощи я покарах,даже не от 2,ами от към 1500 об до 2500 глъхне някаккат се включи турбото от 2500 нагоре си е същата

Редактирано от W-POWERRRRR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами след всичко това аз бих заложил на дюзи макарче за този проблем сме чували всички многократно и аз имах нещо подобно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иаз бих се съгласил с колегата.Ако някоя дюза не ти работи става точно така.Обаче ако не работи една дюза ще тресе на ниски обороти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма тресене,работи много равномерно оборотите не шават.след 2500 се отпушва.все едно нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма тресене,работи много равномерно оборотите не шават.след 2500 се отпушва.все едно нищо

Ако имаш катализатор го махни и си готов.Или запушеногърне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам катализатор,първото поред гърне след колектора вчера изфърча,без резултат.гърнето си беше перфектно само дето го свалихме и стана по бръмчаща.проблема си остава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега провери 0/пръстените на дузите на един приятел от тях му правеше подобни проблемиуспех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен отпиши свещите,кабелите и филтрите проблема би трябвало да е или в дюзи или клапани катализатора също Ъпсурт понеже ако е задрустен колата няма да върви добре на никви обороти при мен имаше нещо такова и мнгоо се бях филмирал кво става и съм говорил с много хора общо взето никой не знаеше точно какво е и като смених колектора сложих д16з6 нямаше проблеми в никакви обороти с какъв бензин я караш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е решенняма дюзи,няма клапани,казах че на място оборотите са перфектни.като се вкл.турбото пак.от 1500до 2500 имаше някъв запек.удари и Илянчо 5-10 чука със секача директно вътре в гърнето през айспуха,запалих и смачках гаста малко.разхфърчаха се едни мрежички,едни железца отзат.мачках педала яко,ама и отзат фърчаха яко боклуци.резултата е една малко по отпушена и по-добре вървяща кола.не прибързвайте с изводите,като решите да си чоплите по колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера на път за софия,спряхме за кафе.изненадата дойде от айспуха.отзат висеше 5 метра след колата нещо като коса.след малко размисли и много смях,решихме че това е за шумоизолацияклип за онагледяване

;):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нормално, скъсахте му мрежичките и ватата е излязла. Сигурно ти се е била събрала на топка пред мрежата и понеже нея вече я няма - всичко навън. :) "Георги, вЪри дай газ" - много култова реплика :);)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, явно си ядосал някой и е искал да ти "запуши устата" :-) с тая перука :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голям смях е било.карал съм километри с 5 метра коси развети :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи маи аз бях прав че е запушено гърне :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...