Jump to content
cr1cke7

бочдисване и изправяне хонда прелюд

Recommended Posts

снощи ми се случи много кофти инцидент докато бутах колата назад с отворена врата се удари в едно дърво.не е много огъната но е назад и е огъната точно до дръжката и е наобратно.въпросът ми е дали ще може да се изчука защотото там ламарината е дебела и не знам дали ще може да се изчука и да се боядиса или трябва да се търси нова врата.доло горе колко ще ми струва ако може да се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи ми се случи много кофти инцидент докато бутах колата назад с отворена врата се удари в едно дърво.не е много огъната но е назад и е огъната точно до дръжката и е наобратно.въпросът ми е дали ще може да се изчука защотото там ламарината е дебела и не знам дали ще може да се изчука и да се боядиса или трябва да се търси нова врата.доло горе колко ще ми струва ако може да се оправи.

Ще е най-добре да качиш някоя снимка да се види за какво точно става дума. Така наизуст никой неможе да ти отговори. Редактирано от WingMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е пречупена там където се съединяват вътрешния и външния панел,няма оправянепо тънко ще ти е да вземеш 2-ра употреба за 80-100 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес ми казаха че няма да имам нужда от нова врата.Благодаря за офертите. Бояджия ще ми я изправи и боядиса. Въпроса ми е следният,дали има нужда да се боядисва цялата врата бояджията е добар но не знам дали ако се боядиса половината врата ще си личи сливането на бойте.ПомоЩЩЩщ

Редактирано от cr1cke7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, тук вече си зависи изцяло от бояджията (и тези, от които купува боите). Ако си разбира от работата, няма нужда да се боядисва целият детайл. Ще пръсне само изчуканото, ще направи една преливка между старата боя и новият участък, и няма да си лиЧЧЧчи. В началото новото може да седи малко по-лъскаво, но скоро и то ще стане като останалата част.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...