Jump to content

Recommended Posts

Здравейте! Имам следното питане... Колата ми я купих с монтирана аларма, но нямаше дистанционно на нея. Та в момента ключалката на кутията на алармата е в позиция OFF. т.е. е изключена. Има ли начин да я "подкарам" - подмяна на дистанционно .. или нещо друго.. както и ако е възможно, към кой да се обърна за помощ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много по лесно ще е да сложиш нова от колкото да подкараш тазиот кои град си ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената за обучаване на ново дистанционно варира, но и зависи от модела на алармата. Има аларми, които са достатъчно стари и нямат опция за обучаване на ново дистанционно. Аз ходих да питам в квалифициран сервиз и ми дадоха цена от 70лв., което ме накара да си търся нова аларама. Разбирасе, има шанс да може да се обучи и да струва по-малко, такаче трябва да отидеш в сервиз за аларми, а ако си от София - директно ходи в Avitel. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж първо какъв модел е, скъп или евтин. Прецени заслужава ли си тормоза. Ако не си заслужава, купуваш нова, инсталацията вече е прекарана (най-мудната част) и за половин час си готов. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите! С 2 думи идеята да се спести някой лев няма да излезе :) Относно марката на алармата - пише SPY BALL (нямам идея скъпа ли е евтина ли е) И все пак ще отида на някой сервиз да видим какво ще кажат "майсторите"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...