Jump to content
chefo89tmt

Вибрация и пад на мощността

Recommended Posts

След челен удар в теглич с не мн висока скорост пострадаха броня преден ляв фар и капак вътрешната маска беше огъната и след като се оправиха тези неща забелязах че освен колата ми върви като куц кон (няма вече същата тяга като преди ) и в оборотите между 2000-2700 на СКОРОСТ се появява вибрация в купето .Когато не е на скорост и държа тези обороти или я форсирам няма вибрация,но тръугна ли да карам в тези обороти на която и да е предавка се усещат вибрациите .Вътрешни поражения по колата видимо нямаше ,а удара беше с около 30-40 км.П.С прочетох подобни теми за вибрациите в купето но не видях конкретно след катастрофа най-вероятните причини за тях.Колата ми е Д14а4 със суапнат всмук колектор от д16з6

Редактирано от chefo89tmt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова се получава като не работи някой цилиндър. Провери кабелите да няма някой разхлабен - по делкото, свещи, дюзи...Или някой тампон по двигателя.

Редактирано от keel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова се получава като не работи някой цилиндър. Провери кабелите да няма някой разхлабен - по делкото, свещи, дюзи...Или някой тампон по двигателя.

ами кабелите уж са наред нещо друго ? центровка на ангренажен ремък и тампон на скоростна кутия за6тото като не е на скорост не тресе тжа е странното?Дали е възможно апък ако някой знае читав сервиз кадето мога да се доверя на хората в ПЛОВДИВ ще съм му много благодарен да закарам да ми погледнат количката :С Редактирано от chefo89tmt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оказа се че работи на 3 цилиндара странно защо кабела на дюзата работи и на свеща също ,от какво може да е проблема аз си мисля запушена диуза ?

Редактирано от chefo89tmt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А свещите провери ли.

колега свещите са нови на не повече от 1500км и тази свещ на 3ти цилиндър изглежаше скапана от всякаде незнам защо но иначе пробвахме кабела на друга свещ го сложиме и палнах колата и дажаше искра неразбрах само да не би нещо тази свещ да се е оказала дефектна или проблема е в дюзата или нещо друго :Сп.С някой знае ли как е номерацията на цилиндрите на сивик 6-та ген д14а4 от ляво на дясно или от дясно на ляво защото мисля че на някъв акорд бяха от дясно на ляво Редактирано от chefo89tmt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...