Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги,отново имам проблем с колата, по-точно с алармата й. Днес се прибрах, заключих я и всичко беше ОК. Сега преди малко алармата се разпищя няколко пъти и ходих до колата, видимо и нямаше нищо. Заключих я и пробвах да задействам алармата - ефект нула. Докато беше пусната алармата, с ключа си отворих вратата, качих се и чак като пробвах да завъртя да запаля, се включи. Направи ми впечатление, че мигачите премигват повече пъти при отключване и заключване. При заключване, заключва вратите и диода свети постоянно(така беше и преди) издава си звук и ок. След няколко секунди диода трябва да почне да мига- да започва, но пак изпиуква алармата. Съсед ми каза, че преди това плафона в колата е светил. Възможно ли е от него да е нагоряло нещо или де да знам и да се е прецакала алармата? И някой знае ли, къде могат да ми погледнат алармата утре, в неделя, някъде в района на Младост, или където и да е, че ме е шубе за колата?Извинявам се на модераторите, и Ви моля да преместите темата в правилния раздел, че без да искам я пуснах тук.

Редактирано от vlad_ko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглоби си и почисти пластините на датчиците за отворена врата на всички врати и предния капак .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглоби си и почисти пластините на датчиците за отворена врата на всички врати и предния капак .

Алармата работеше без проблем. Прибрах се, заключих и след 3-4 часа почна да пищи. Не ми се връзва нещо. Все си мисля, че щеше още при заключването първия път да направи проблем ако е от това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е от прекъсвачите. А алармата да не ти е такава случайно? Мигачите пък светят повече, за да ти покажат, че алармата се е включвала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...