Jump to content
ATMV

Понижаващи пружини

Recommended Posts

Здравейте, малко ме е срам да питам за това , ама няма как, преди няколко месеца си купих понижаващи пружини трябваше да са 30/30мм, при монтажа сложих пружината която мислех за предна отпред обаче много ниско дойде дали имаше половин см от гумата до калника ,а и тогава джантите бяха 16" Ет35, 7.5J.Реших че съм сгрешил и сложих пружината с по гъстите витки отпреде а другите отзад и така карах 5-6 месеца, обче отпред бе малко по висока Публикувано изображение , скоро видях колега да си продава окачването, и на снимката пружините бяха обртано на моите, и реших да ги разменя, и ето какво се получи Публикувано изображение , стана още по стабилна, обаче отпред гумите стържатпри завиване в подкалника(185/70/14, знам че изобщо не са за тази кола), дали ги връщам като първия път или да си търся други?

Редактирано от Mad`Head

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея с по-гъстите навивки отпред, тея с по-редките отзад. Идеята е, че отпред е мотора и пружината с по-гъсти навивки е по-твърда. Обикновено комплектите дето ги продават смъкват примерно 35мм отпред и 40мм отзад, затова може съвсем леко задницата да е по-ниска от предницата. Бих те посъветвал да върнеш пружините както трябва, за да не скапеш амортесьорите.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ,за бързия отговор.Утре ги връщам както бяха, вече за норматив ще го правя това упражнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така клега пружините с по гъстите витки са отпред.Разменяй ги докато неси си обурнал калника :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...