Jump to content
NikShtain_CRX

Раздуване на ЦРХ 1,6

Recommended Posts

братле ако я продаваш на части съм заитересован за крилото....... писах ти на лично амааа.... колата и тези брони.... по добре я върни в стоков вид да стане нещо подобно като на колегата бос хог (стамен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бял рекс :) а как направен :D за частите аз бих му взел джантите само

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам как може да му се търси 5,200 на това чудо... Като парите за стягане сигорно ще са колкото за два нови Рекса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за едно ВТ и една д16з5 :);) ;) :D :D писах ти на лично да не забравиш братле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тая тема купува -предлага -продава -харизва -заменя ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааа.И скиваш ли как лешоядите сме се заредили и чакаме само някой да каже "старт".... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееебаси,горката ми бивша кола !!! ,направо ме боли сърцето като си я гледам!Да поясня на колегите който изразиха мнение:1.Този тунинг по колата е правен преди 7 години,за времето си беше уникат,и нищо никъде не е хващано с видий!2.Двигателя е с бутала от Ямаха Vmax и доста сгъстена компресия,всички лагери и семеринги са сменени!3.Салоне е на vtec наново обкожен естествено,4.Окачването е SKUNK2,джантите сте ги забелязали.5.Плазмен километраж MUGEN...........................В общи линий това е историята на колата...............имам невероятни спомени с нея,а сега е НЕСПАСЯЕМА !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

plamoni, и нас ни боли сърцето .. всеки божи ден я гледам как гние там легнала на джантите си ... ама това дето го прави настоящия собственик е безобразие ... момчето дето пусна темата й се слюнчи вече половин година и е време да престане и да се метне на някоя яка стоковица, която сам да си направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееебаси,горката ми бивша кола :) ,направо ме боли сърцето като си я гледам!Да поясня на колегите който изразиха мнение:1.Този тунинг по колата е правен преди 7 години,за времето си беше уникат,и нищо никъде не е хващано с видий!2.Двигателя е с бутала от Ямаха Vmax и доста сгъстена компресия,всички лагери и семеринги са сменени!3.Салоне е на vtec наново обкожен естествено,4.Окачването е SKUNK2,джантите сте ги забелязали.5.Плазмен километраж MUGEN...........................В общи линий това е историята на колата...............имам невероятни спомени с нея,а сега е НЕСПАСЯЕМА !!!

За мен колата ти си е супер дано само намери такъв човек с мерак като теб да си я кара и подсилва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кой бе човек.Едва ли някой ще седне да си играе от нищо да прави нещо.Ако следиш темата ще видиш,че колегите освен джантите няма какво друго да харесат в нея.Салона вече се е напукал днес видях.ПС: От долу вече раждясва и мисля че картера е пробит,но раждата вече яко я клати от долу...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баце за части най добре писах ти налично не се прави на ударен поне кажи не няма да стане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега, колата не е на момчето, то иска да я копува (или искаше). Прочети темата на ново! :love: Наистина горкия Рекс... Тоя е нечовек.. Как може да остави така колата :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е неспасяема,но ще му излезе много по-скъпо да я оправи,това е ясно...Не питай старило,а питай патило,има хора които още оправят тунингована кола...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е неспасяема,но ще му излезе много по-скъпо да я оправи,това е ясно...Не питай старило,а питай патило,има хора които още оправят тунингована кола...

Мани да е спасяема.Има и спукан картер.Следователно всичко е сухо.Дай боже да не е запекло,че тогава съвсем ще се видиш у майстор.Ще ти кажат я седни тука малко,облегни се спокойно нема да бързаш !!! => 5200 за колата 300-400 прехвърляне и оправяне на документи.И се почва Масла,филтри,ремъци,спирачки,боядисване,ки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги ,наблюдавам темата и честно да ви кажа лично аз бих я взел колицата :) правил съм го вече веднъж "взех развалина и си я превърнах в кола" вярно е че става трудно и се искат сериозни кинти и време но представи си тръпката като я вземеш тази ""old lady"" на сносна по-сносна цена и вече си я завършил напълно и седнеш зад волана.май ще ти е много гот а?Иска се мерак и жажда за HONDA :dunno: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...