Jump to content
FuckHonda

Шоф. врата не се отваря от вън

Recommended Posts

Вчера си купих 5 та хеч и лявата врата не се отваря от вън трябва да мина през другата и и от там да я отворя (вътрешно) :) Някой знае ли какво е станало продавача спомена че жило се е закъсало ???

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жила няма, механизма е с твърди връзки, явно външната дръжка е счупена....

Публикувано изображение

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ми трябва външна лява дръжка и ми се оправя проблема, а как става демонтажа на старата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това показва снимката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е просто, свалям кората и развивам 2 болта и разкачам тез твърди връзки от нея, после всичко по обратния ред :)Мерси колеги

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това да не е Майбах... махаш кората, отваряш сандъчето с инструментите и си ти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шубе ме е да не счупя някоя щипка кат вадя кората има ли скрити болтове, нещо да се маха предварително ? И все пак продават ли се щипки някаде из варнатапоследен въпрос е обещавам :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) ....Болт имаш на дръжката, на подлакътника там в това пластмасовото и отпред там където има вдлъбнатина за таблото ( да може да се затваря вратата). Това последното е като копка. Сваляш ги тези, махаш решетката на говорителя, че май и там имаше не помня, всичко останало ти е на копки. Почваш от някой ъгъл, вадиш ги всички, после повдигаш кората нагоре да излезе от канала за прозореца и си готов. :D п.п. айде ве аз мислех че вече си готов и ше се похвалиш:P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, тези дни ще го разглобя, но първо да си купя дръжка от някой от форума, и ще гледам да приложа снимков материал, за да допълня темата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да ти дам още един жокер: :P

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що първо не разглобиш вратата и след това да търсиш дръжка предполагам че може и само да е разкачено лостчето и затова да не можеш да я отвориш :P При говорителя няма но ако е с ел стъкла ще разкачаме и управленито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали си правил нещо, ама ако не си първо виж да няма нещо разкачено и тогава купувай. освен тези болтчета има още едно горе в ляво почти до огледалото/ства въпрос за кората/ а за копчета би трябвало да ги има в почти всеки магазин за аксесоари. доста коли са с такива.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моите постоянно ги свалям и ги слагам и така имаш един болт там от където се отваря от вътре един до таблото(чеерен) и там където се хващаш да затвориш вратата вертикален с отверка почваш отдолу на някоя страна да махаш щипките смело не ти трябва да сваляш решетката на говорителя или каквото и да е друго а това за ел стъклата се завърта под ъгъл и минава през дупката не е нужно да му дърпаш жиците другия чалъм е там където се отваря от вътре пластмасата която махаш трябва да я завъртиш и нея така че да мине през дръжката иначе няма излизане :) сваляш я и ще се изненадаш каква изолация има вратата НАЙЛОН :D и от там нататък вече не зная какви са стъпките за разглабяне на бравата но всичко е болт ОН така че няма да имаш никакви ядове монтажа обратно и прав на педала :)

Редактирано от TEHKO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених я даже си смазах и повдигача на стъклото, че от мръсотия едвам се сваляше и моторчето издаваше умрели звуци, ся е пушка.Снимки за съжаление нямам, защото го правих на свещи :lol:И сериозно се замислям на пролет за една стабилна вибро и шумо (най-вече) изолация :lol: Това е за сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...